امام جمعه نقده: اقتصاد مقاومتي كشور را به سوي بالندگي و پيشرفت سوق مي دهد

به گزارش ايرنا ، حجت الاسلام محمد حيدري زاد در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته نقده اظهار كرد: تحقق اقتصاد مقاومتي كه نقشه راه از سوي مقام معظم رهبري در سال جديد است، تنها با اقدام و عمل جدي عملياتي و پياده مي شود.
وي با بيان اينكه تمامي عوامل و مجموعه ها بايد جرات و جسارت انجام كارهاي بزرگ را داشته باشند، افزود: هدف دشمنان، زمين گير كردن نظام مقدس جمهوري اسلامي و مردم ما به شيوه هاي مختلف از جمله اقتصادي است اما بدون ترديد بهترين راه برون رفت كشورمان از مشكلات اقتصادي، اجرايي و عملياتي كردن اقتصاد مقاومتي است.
حجت الاسلام حيدري زاد با اشاره به تشكيل ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي در هيات دولت افزود: اقتصاد مقاومتي يك شعار نيست بلكه يك اصل ضروري است و در اين راستا وظيفه همه آحاد جامعه گام برداشتن براي تحقق اين اصل مهم و راهبردي نظام است.
وي با انتقاد از مسئولان نسبت به رهاكردن طرح هاي بالاي 20 درصد پيشرفت در اين شهرستان گفت: شناسايي طرح هاي بالاي 20 درصد پيشرفت و صيانت از واحدهاي توليدي فعال و تهيه نسخه منحصر به فرد براي رونق واحدهايي كه با مشكل مواجه شده اند، مهمترين اولويت مسئولان در سال اقتصاد مقاومتي است.
وي با بيان اينكه اقتصاد مقاومتي با سخنراني و شعار دادن محقق نمي شود، اظهار اميدواري كرد تا با تلاش مسئولان و مشاركت مردم، ثمره اقتصاد مقاومتي در ابعاد مختلف در آينده اي نزديك در كشور مشاهده شود.
شهرستان نقده در جنوب آذربايجان غربي و 100 كيلومتري مركز استان واقع شده است.
7511/6185/1905

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه نقده: اقتصاد مقاومتي كشور را به سوي بالندگي و پيشرفت سوق مي دهد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13449) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا