دولت جبران خسارات خشكسالي را مدنظر داشته باشد

به گزارش ايرنا حجت الاسلام حسن صادقي نسب در خطبه هاي نماز جمعه گناباد، معضل خشكسالي و كمبود شديد بارندگي در مناطق جنوبي خراسان رضوي را مشكل آفرين خواند و گفت: انتظار مي رود دولت با تامين اعتبارات لازم براي لايروبي قنوات و تامين خوراك دام، از تبعات اين معضل براي كشاورزان و دامداران بكوشد.
وي اظهار داشت: با وجود آنكه ايران در برجام به همه تعهدات خود در زمينه مذاكرات هسته اي عمل كرد ولي بدعهدي آمريكا و همپيمانان و حاميانش در اين زمينه هر روز بيشتر مي شود.
وي بيانات و تاكيدات رهبر معظم انقلاب از جمله نامگذاري امسال را يادآور شد و گفت: اقتصاد مقاومتي تنها راه توسعه و رفع تنگناهاي كشور در زمينه هاي اقتصادي است و بايد اين مساله در اولويت توجه و اقدام بخشهاي مختلف قرار بگيرد.
خطيب نماز جمعه گناباد گفت: آمريكا و كشورهاي سرسپرده اش در اجلاس كنفرانس اسلامي به جاي محكوميت داعش و گروههاي تكفيري، حزب الله لبنان را محكوم كردند و با اين اقدام ضمن استمرار سياستهاي خصمانه خود در صدد فشار رواني عليه كشورمان هستند.
صادقي نسب گفت: با وجود افزايش ترفندهاي فرهنگي و جنگ نرم دشمنان عليه نظام اسلامي، مردم و بخصوص جوانان حضور چشمگيري در مراسم اعتكاف امسال يافتند.
شهرستان 85 هزار نفري گناباد در فاصله 287 كيلومتري مشهد و جنوبي ترين نقطه استان خراسان رضوي قرار دارد.
2095/5132

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت جبران خسارات خشكسالي را مدنظر داشته باشد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13517) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا