فرماندار تربت حيدريه: اجازه نخواهيم داد با راي مردم بازي شود

به گزارش ايرنا حسن فتحي نيا در جمع نمازگزاران جمعه تربت حيدريه با اشاره به تاكيد رهبر معظم انقلاب مبني بر حق الناس بودن آراي مردمي، اظهار كرد: رعايت راي به عنوان امانت مردم در اين حوزه كاملا نهادينه شده و در اين مرحله نيز هيچ كس امكان آنرا نخواهد يافت كه با راي مردم بازي كند.
وي افزود: دو نامزد حاضر در عرصه رقابت نيز با وجود داشتن دو ديدگاه متفاوت، به تاييد نظام جمهوري اسلامي و مراجع قانوني رسيده اند و اميد است در اين دوره نيز با كمترين بداخلاقي انتخاباتي مواجه شويم و نامزدها با الگو گرفتن از آموزه هاي ديني و اخلاقي، رقابتي سالم و كم نظير را به نمايش بگذارند.
در دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي 25 نامزد در حوزه انتخابيه تربت حيدريه، زاوه و مه ولات به رقابت پرداختند كه هيچ يك موفق به كسب 25 درصد كل آرا و راهيابي به مجلس شوراي اسلامي نشدند.
اين حوزه انتخابيه داراي يك كرسي نمايندگي در مجلس شوراي اسلامي است كه آورنده اكثريت نسبي آراي مردم در دومين مرحله انتخابات، كه 10 ارديبهشت ماه برگزار مي شود، آنرا تصاحب خواهد كرد.
در حوزه انتخابيه تربت حيدريه، زاوه و مه ولات با جمعيتي در حدود 350 هزار نفر، حدود 210 هزار نفر واجد شرايط راي دادن هستند.
در دور نخست انتخابات كه هفتم اسفند پارسال برگزار شد 72 درصد از واجدان شرايط اخذ راي در اين حوزه انتخابيه مشاركت جسته بودند.
آ/5132

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار تربت حيدريه: اجازه نخواهيم داد با راي مردم بازي شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13557) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا