پيروزي ملوان برابر سايپا در نيمه اول و در نبود اولادي

به گزارش خبرنگار ايرنا، تيم فوتبال ملوان بندرانزلي در هفته بيست و هفتم رقابت هاي ليگ برتر و از ساعت 17و 30دقيقه درحالي به مصاف تيم فوتبال سايپا رفت كه به دليل از دست دادن يكي از مهاجمان خود، درچند روز گذشته شرايط متفاوتي را به لحاظ روحي تجربه مي كند.
ملوان بندرانزلي در اين بازي سيدحسين حسيني، عزت الله پورغاز، حسين ماهيني، سيدجلال رافخايي، محمدحسين كنعاني، رضادرويشي، سيد محمد ستاري، محمد آبشك، سعيد يوسف زاده، صادق محرمي و مازيار زارع را به سرمربيگري محمد احمدزاده دراختيار داشته و تيم سايپا از بازيكناني چون حامد فلاح زاده، مجيد ايوبي، ابراهيم صادقي، غلامرضا رضايي، علي قلي زاده، ابراهيم شكوري، ماهان رحماني، مهدي ترابي، حامد شيري، علي شجاعي، محمد سلطاني مهر به سرمربيگري مجيد جلالي استفاده كرده است.
بازي در هواي ابري و سرد در ورزشگاه انزلي آغاز و در ابتداي بازي يك دقيقه سكوت به دليل فوت مهرداد اولادي مهاجم تيم ملوان بندرانزلي در ورزشگاه برقرار شد.
اشكان خورشيدي از استان مازندران قضاوت اين ديدار را برعهده داشته و علي اكبر عظيم پور و امير مبشر و وحيد كاظمي او را در امر قضاوت ياري مي كنند.
حسن كامراني فر داور بين المللي كشورمان نيز ناظر داوري اين مسابقه حساس است.
بازي ملوان و سايپا كاملا متاثر از فوت مهرداد اولادي بازيكن ارزشمند فوتبال كشور و ملوان بوده و دراطراف ورزشگاه بنرهاي بسياري براي ابراز همدردي و همچنين گراميداشت ياد و خاطره اين بازيكن ديده مي شود.
همچنين حجله اي در كنار زمين ورزشگاه تختي به ياد مرحوم اولادي برپا شده و بازيكنان دو تيم قبل از آغاز بازي شاخه گلي براي اداي احترام و يادبود اين بازيكن اهدا كردند.
هواداران نيز با اشعار زيبايي كه درآن جمله هاي مهرداد جان كجايي، رفيقم خداحافظ گنجانده شده با خانواده اين بازيكن و جامعه ورزش اظهار همدردي كردند.
جاسم ويشگاهي قهرمان كاراته جهان و آسيا نيز مهمان ويژه اين ديدار در ورزشكار تختي انزلي است.
ملوان با لباس هاي يك دست تيره با تركيب رنگ هاي مشكي و سرمه اي به مصاف نارنجي پوشان تيم سايپا رفته اند.
بازي در هواي باراني و راس ساعت 17و 30 دقيقه آغاز و دو تيم از ابتدا، بازي هجومي را در دستور كار خود قرار دادند.
ملوان در دقيقه شش بازي و از روي برگشت توپ از محوطه جريمه توسط مازيار زارع به گل اول اين ديدار دست يافت و بازيكنان پس از گل با حضور در مقابل عكس اولادي گل خود را به مهاجم مرحومشان تقديم كردند.
در ادامه مسابقه و در دقيقه 12بازي تيم سايپا توانست روي فرار غلامرضا رضايي و غفلت مدافعان ملوان، گل خورده را جبران و بازي را به تساوي بكشاند.
اولين كارت زرد اين ديدار در دقيقه 13از سوي داور به شماره 12 سايپا علي قلي زاده به دليل خطاي خطرناك وي بر روي بازيكن ملوان داده شد.
در ادامه بازي ملوانان در دقيقه 25 صاحب يك ضربه كرنر شدند كه محمد حسين كنعاني با ضربه سر آن را وارد دروازه تيم سايپا كرد.
در ادامه بازي روي خطاي دروازه بان سايپا بر رضا درويشي ملوانان در دقيقه 34 صاحب يك ضربه پنالتي شد كه سيد جلال رافخايي در دقيقه 35 آن را تبديل به گل كرد.
ملوانان در ادامه حملات خود به دروازه سايپا در دقيقه 43بازي نيز يك موقعيت حساس را از دست دادند و ضربه خطرناك رضا درويشي با دستان دروازه بان سايپا به خارج از زمين رفت.
بازي دو تيم با نتيجه سه بر يك در نيمه اول به نفع ملوان بندرانزلي به پايان رسيد.
7471/2007

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پيروزي ملوان برابر سايپا در نيمه اول و در نبود اولادي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13669) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا