آمريكا كشور قابل اعتمادي نيست

به گزارش ايرنا ، حجت‌ الاسلام امير رشتبري در خطبه ‌هاي نماز جمعه خلخال افزود: آمريكا از همان ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي دشمني خود با ملت و نظام اسلامي ايران را شروع كرده و در سال هاي بعد از پيروزي انقلاب تنها روش هاي دشمني آمريكايي ها با ما فرق كرده است.
او با بيان اينكه آمريكايي ها هيچ وقت مورد اعتماد مردم ما نبوده و همواره از وعده و وعيدهاي خود عقب نشيني كرده و بد عهدي خود را به ملت ايران نشان داده اند اظهار كرد: مسوولان سياست‌ خارجي كشور هميشه به اين نكته بايد دقت كرده و مراقب نيرنگ و سياست بازي آمريكايي ها باشند.
حجت الاسلام رشتبري با تاكيد بر اينكه دشمني آمريكا با نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پاياني ندارد اظهار كرد: هدف اصلي آمريكا به انزوا كشيدن ايران اسلامي در سطح روابط بين المللي است.
خطيب جمعه خلخال در بخش ديگري از سخنان خود سالروز شهادت سپهبد قرني و شهيد خلبان علي‌ اكبر شيرودي و شهداي گرانقدر نظام اسلامي ايران را گرامي داشت.
شهرستان خلخال در 105 كيلومتري جنوب اردبيل قرار دارد.
7119/6018/6016

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آمريكا كشور قابل اعتمادي نيست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13672) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا