معرفي برترين هاي اسكي روي آب در كيش

به گزارش خبرنگار ايرنا ، اين رقابت ها كه با حضور 40 ورزشكار مرد و زن و در سه رده نوجوانان، بزرگسالان و مدرسه اسكي زير نظر انجمن اسكي و با همكاري پارك كيبل اسكي كيش برگزار شد با شور و نشاط خاصي همراه بود.
در روز پاياني اين رقابت ها كه با حضور حسين جلالي معاون آموزش و ورزش شركت سرمايه گذاري و توسعه كيش، عباس ناطق نوري دبير انجمن اسكي روي آب ، موسي قدمي و عليرضا نسيم وارياني دو تن از پيشكسوتان اين رشته مهيج و جمعي از علاقه مندان اين رشته ورزشي برگزار شد ، به نفرات برتر مدال و جوايز نقدي پرداخت شد.
دبير انجمن اسكي در مراسم پاياني با قدرداني از تلاش هاي 'عليرضا مهرصادقي' رئيس اين انجمن براي برگزاري رقابتهاي انتخابي تيم ملي تاكيد كرد كه هدف انجمن اسكي روي آب سرمايه گذاري بر روي جوانان مستعد و همچنين استعداديابي است .
عباس ناطق نوري افزود : بنا داشتيم پنج ورزشكار را به رقابت هاي جام ملتهاي آسيا در تايلند اعزام كنيم اما كميته برگزاري با حضور دو ملي پوش كشورمان موافقت كرد؛ با اين حال تلاش مي كنيم تا در آينده حضوري جدي و فعال دررقابت هاي معتبر برون مرزي داشته باشيم ؛ ضمن اينكه هدف اصلي ما تربيت ورزشكاران جوان وآينده دار است .
پس از تقدير از مسئولان برگزاري اين رقابت ها ، اميد اصلان و شيما اميني به عنوان نمايندگان كشورمان در رقابت هاي جام ملتهاي آسيا كه از 15 ارديبهشت ماه جاري در شهر' پوكت ' تايلند آغاز مي شود معرفي شدند و با بالا بردن پرچم جمهوري اسلامي شور و نشاط خاصي به مراسم بخشيدند .
در پايان اين مراسم از نفرات برتر در رده هاي مختلف با حضور مسئولان قدرداني شد .
در بخش استعداد يابي خانم ها زيتون اياز ، نيكي ثابتي و ثنا مزيناني به ترتيب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفي شدند .
امير علي بنده نژاد ، دانيال سرمست و ياسين گودرزي نيز در بخش استعداد يابي آقايان در جايگاه اول تا سوم قرار گرفتند .
همچنين در رده بزرگسالان بانوان الناز گوهري ، كيميا كياني و كيميا واعظي به عنوان نفرات اول تا سوم معرفي شدند .
اميد اصلان ، مهدي باقري و آرش شمالي مقدم نيز عناوين اول تا سوم رده بزرگسالان را به خود اختصاص دادند .
در بخش بزرگسالان بالاي 35 سال نيز عليرضا اعظمي نژاداول ، فرزاد روان دوست دوم شد و مازيار اقبال در جايگاه سوم قرار گرفت .
رقابت هاي اسكي روي آب انتخابي تيم ملي و استعداد يابي كه از روز پنجشنبه در كيش آغاز شده بود عصر امروز به كار خود پايان داد.
1630**1641 /1596

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معرفي برترين هاي اسكي روي آب در كيش» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13705) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا