مگر دستاورد برجام «جن» است که هیچ کس نمی‌تواند آن را ببیند؟

خانه | سیاسی فارس منبع:

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به ادعای رئیس جمهور مبنی بر بروز گشایش‌های اقتصادی پس از برجام، گفت: شاید دستاوردهای برجام از نوع جنیان است که برای هیچ کس قابل دیدن نیست!

مگر دستاورد برجام «جن» است که هیچ کس نمی‌تواند آن را ببیند؟
به گزارش افکارنیوز،

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان و در واکنش به اظهارات حسن روحانی رئیس جمهور در سمنان مبنی بر اینکه برجام دستاوردهای فراوانی برای کشور داشته است، گفت: آقای روحانی در حالی از دستاوردهای فراوان برجام سخن می گویند و منتقدان را به خاطر نادیده گرفتن این دستاوردها ملامت می کنند که از برجام نه فقط در عرصه واقعیات غیر از خسارت محض و تحقیر کشورمان چیزی دیده نمی شود، بلکه دولتمردان دست اندرکار و مسئول نیز بر ناکامی برجام تاکید می ورزند.

وی اظهار داشت: تازه ترین نمونه این ابراز ناکامی، اظهارات آقای سیف است که دستاوردهای برجام را «تقریبا هیچ» ارزیابی کردند.

شریعتمداری درباره این جمله رئیس جمهور مبنی بر اینکه «ببینید برجام در این سه ماه چه گشایش های فراوانی داشته است» نیز گفت: شاید دستاوردهای برجام از نوع جنیان است که برای هیچ کس قابل دیدن نیست!

کلمات کلیدی:

روزنامه کیهان شریعتمداری برجام


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مگر دستاورد برجام «جن» است که هیچ کس نمی‌تواند آن را ببیند؟» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13856) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز