سخنگوی حزب کارگزاران: باید از گشایش برجام برای کشور به نحو مناسبی استفاده کنیم

استان‌ها > هرمزگان - سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: برجامی که به همت رئیس ‌جمهوری و وزیر خارجه کشورمان شکل گرفت به تنهایی 10 قطعنامه شورای امنیت بر علیه ایران را لغو کرد و گشایشی را پیش روی کشور قرار داد که باید از آن به نحو مناسبی استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از هرمزگان، حسين مرعشي در سخنراني انتخاباتي برای يكي از كانديداهاي انتخابات دور دوم مجلس شوراي اسلامي در شهرستان بستك، عنوان کرد: شركت مردم در انتخابات بارها كشور را از لبه‌هاي پرتگاه نجات داده است و بطور حتم شركت مردم در انتخابات براي آينده سياسي كشور تاثير و نقش بسزايي دارد.

وي ادامه داد: برجامي كه به همت رئيس ‌جمهوري و وزير خارجه كشورمان شكل گرفت به تنهايي 10 قطعنامه شوراي امنيت بر عليه ايران را لغو كرد و گشايشي را پيش روي كشور قرار داد كه بايد از آن به نحو مناسبي استفاده كنيم.

وي يادآور شد: اين درحالي است كه لغو هر قطعنامه‌اي به قطعنامه جديد نياز دارد و در فرآيند لغو اين قطعنامه‌ها پنج عضو دائم شوراي امنيت حق وتو دارند و در عمل هر كدام براي لغو قطعنامه قبلي و صدور قطعنامه جديد سهم‌خواهي مي‌كنند و اين مساله در مورد كشورهاي مختلف نيز وجود داشته است.

عضو حزب كارگزاران سازندگي تصريح كرد: هيچ خدمتي مهمتر از سياست در جهان وجود ندارد و سياستمداران هستند كه مي توانند راه پيشرفت يك جامعه و پيشرفت نسل‌ها را هموار كنند.

مرعشي يادآور شد: صدام حسين در عراق و ماهاتيرمحمد در مالزي به عنوان دو سياستمدار هر كدام 20 سال در كشورشان حكومت كردند و با مطالعه مي توان دريافت كه هر يك چه راهي براي تاثيرگذاري و نقش شان در زندگي مردم كشورشان در پيش گرفتند.

وي خاطرنشان كرد: سياست يكي از مهمترين و زيربنايي‌ترين امور زندگي ماست و خدمتي مهمتر و موثرتر از سياست را نمي‌شناسم ، بايد بر دست سياستمداراني كه كشورها و ملت‌ها را در معرض رشد و كمال قرار مي‌دهند، بوسه زد.

حسين مرعشي به دعوت خالد زمزم نژاد كانديداي اصلاح طلب دور دوم مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه غرب هرمزگان به بستك سفر كرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سخنگوی حزب کارگزاران: باید از گشایش برجام برای کشور به نحو مناسبی استفاده کنیم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13866) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین