قدير بحري : فوت اولادي عامل محرك بچه ها بود

مربي تيم فوتبال ملوان مي گويد : در كل فصل تيم ما هيچ گاه اينگونه نبودیم عامل تحريك بازيكنان فوت اولادي بود .

وي در خصوص بازي مقابل سايپا گفت : خوشبختانه موفق شديم بعد از ١٧ هفته به پيروزي برسيم و بازي خوبي انجام دهيم ، بازيكنان ما عالي بودند و شايد اگر زود تر به چنين نتيجه اي مي رسيديم حالا در اينجاي جدول نبوديم . البته نبايد فراموش كرد كه فوت مرحوم اولادي بچه ها را تحريك كرد . پيش از باز ي به تمام بچه ها گفتيم هر چه مي توانيد عالي بازي كنيد تا روح اولادي خوشحال شود. 

قدير بحري  در خصوص شرايط روحي بازيكنان گفت : متاسفانه بازيكنان از لحاظ روحي داغون بودند و اصلا وضعيت مناسبي نداشتند علاوه بر آن بسياري از بازيكنان روز قبل از بازي براي مراسم ترحيم اولادي به قاءم شهر رفته بودند . 

 وي افزود : خدا را شاكريم كه توانستيم روح اولادي را خوشحال كميم و بهترين بازيمان در ليگ را انجام دهيم . مي توانستيم گل هاي بيشتري بزنيم اما فقط ٣ گل زديم .

مربي تيم فوتبال ملوان در پايان و در خصوص شانس باقي ماندن ملوان در ليگ گفت : 

اين پيروزي ٩٠ درصد كار ما را راه انداخت . سياه جامگان كه رقيب ماست روز يكشنبه بايد در تبريز با تراكتور بازي كند و پس از آن بايد در قم باصبا بازي كند و پس از آن هم بازي مشكلي با ذوب آهن دارد اما ما شرايط ساده تري داريم و بازي هاي ساده تري داريم . به هر صورت ما هرچه مي توانيم بايد امتياز هاي بيشتري جمع كنيم .


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قدير بحري : فوت اولادي عامل محرك بچه ها بود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-13873) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران