تحقق اقتصاد مقاومتي عمده مشكلات اقتصادي جامعه را رفع مي كند

علي بدرشكوهي، روز شنبه در جلسه شوراي اداري اين شهرستان با اشاره به نامگذاري سال جاري به عنوان اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل از سوي رهبر معظم انقلاب، افزود: در دوره پساتحريم در حوزه اقتصادي افق هاي جديد و بسيار روشن و اميدبخشي براي كشور گشوده شده كه در صورت بهره برداري منطقي از آن، مي توان به بخش عمده اي از مشكلات اقتصادي فائق شد.
وي يادآوري كرد: اقتصاد مقاومتي مقوله اي اساسي و بسيار راهگشا بوده و براي تحقق اين اصل مهم ضروري است كه به الزام ها و بايدهاي آن پايبند باشيم تا اين رسالت عظيم ملي و اعتقادي بصورت شايسته تحقق يابد.
رييس شوراي اداري چاراويماق اتكا به ظرفيت هاي دروني كشور، تعامل منطقي با دنيا، اهتمام ويژه به مقوله مهم عدالت اجتماعي، دانش بنيان كردن فعاليت هاي اقتصادي، مشاركت دهي مردم و فعاليت بخش خصوصي و تقويت آن ها و ايجاد شفافيت حداكثري در عرصه فعاليت هاي اقتصادي را از مهمترين مولفه هاي اقتصاد مقاومتي دانست.
بدرشكوهي، با تاكيد بر تحقق اقتصاد مقاومتي در اين شهرستان، ادامه داد: عملياتي كردن سند تدبير و توسعه چاراويماق كه به همت كارشناسان استان و اين شهرستان تهيه و تدوين شده، نقشه راه تحقق اقتصاد مقاومتي است.
وي گفت: مسوولان ادارات و نهادهاي اين شهرستان با اولويت دادن به عملياتي كردن شعار سال، بايد با عزم جدي و عملي فعاليت هاي خود را در اين زمينه آغاز كنند تا نهضت عظيم خدمت رساني شايسته به مردم به منصه ظهور برسد.
در اين جلسه روساي اداره برق و بازرسي نيروي انتظامي اين شهرستان گزارشي از عملكرد خود در سال گذشته را ارايه كردند.
شهرستان چاراويماق با حدود 39 هزار نفر جمعيت در 150كيلومتري جنوب شرقي تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
7484/8023/6183

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تحقق اقتصاد مقاومتي عمده مشكلات اقتصادي جامعه را رفع مي كند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1401) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا