لگد زدن به پای عروس ملکه | تصاویر

به گزارش پایگاه جوان انقلابی ؛ سفر این هفته پرنس «ویلیام» ولیعهد انگلیس و همسرش به مستعمره بزرگ سابق کشورشان یعنی هند، حاشیه‌های سیاسی و مردمی در پی داشته است.
ـ
اولین حاشیه این سفر در حاشیه دیدار پرنس ویلیام و «نارندا مودی» نخست‌وزیر هند رقم خورد؛ آنگاه که دو طرف به نشانه دوستان در برابر عکاسان و فیلمبردارها دست یکدیگر را فشردند ولی با رها شدن دست‌های طرفین، رد انگشتان طرف هندی بر روی دست شاهزاده انگلیسی، از وارد آمدن فشاری بیش از حد معمول حکایت داشت.
ـ

javanenghelabi-hendـ
حاشیه بعدی در میان مردم و توسط یک پسر خردسال رقم خورد؛ زوج سلطنتی روز سه‌شنبه برای شرکت در یک مراسم آیینی هندی، در منطقه «بیهو» توقف می‌کنند. در آنجا این کودک که لباس سنتی هندی پوشیده بود، به پای «کیت میدلتون» همسر ولیعهد انگلیس لگد می‌زند.
ـ
وی البته در ادامه، پای خود پرنس «ویلیام» را نیز بی‌نصیب نگذاشت و به پای وی هم لگد زد و سپس به سرعت از معرکه در رفت و به آغوش پدرش پناه برد.
ـ
نشریه بازفید در تیتر گزارشی که در همین خصوص تهیه شده بود، نوشت: «این کودک با لگد کوبیدن به پای کِیت، انتقام ۲۰۰ سال استعمار را گرفت.»
ـ
هند وارث تمدن حوزه رود سند است، تمدنی که ۳ هزار سال قدمت دارد. این کشور ۱۴۷ سال (از ۱۸۰۰ تا ۱۹۴۷) مستعمره انگلیس بود و حتی اتباعش در جنگ‌های بین‌المللی به نفع ملکه انگلیس، سلاح به ست می‌گرفتند و کشته می‌شدند.

ـ

javanenghelabi-hend3 javanenghelabi-hend1 javanenghelabi-hend2


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لگد زدن به پای عروس ملکه | تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( جوان انقلابی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14015) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : جوان انقلابی