حزب الله تهدید بی سابقه ای برای اسرائیل

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، «یائیر گولان» معاون رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که توانمندی حزب الله افزایش یافته است و این گروه در حال حاضر به تهدید بی سابقه ای برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

وی افزود: هر گونه درگیری در آینده با حزب الله، خطرناکترین جنگ در طول ۲۰ سال گذشته خواهد بود. این جنگ خسارت ویران کننده ای به لبنان وارد خواهد کرد.

گولان در ادامه گفت: نیروهای حزب الله در اغلب نبردهایی که مشارکت داشتند پیروز شدند و جنگ در سوریه، حزب الله را در جایگاه صحیحی قرار داده است به طوری که این گروه با مشارکت در جنگ سوریه برای نخستین بار به حامی لبنان تبدیل شده است.

وی افزود: جنگ سوریه تجارب بی سابقه ای را همچون به کارگیری تجهیزات مدرن و هواپیماهای بدون سرنشین در اختیار حزب الله قرار داد، با وجود آنکه حزب الله مشغول نبرد در سوریه است اما این گروه، قوای نظامی خود را برای مقابله با اسرائیل حفظ کرده است.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حزب الله تهدید بی سابقه ای برای اسرائیل» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14025) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین