رابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف -آکا

1395/02/04

سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی

,[categoriy]

رابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف -آکارابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف -آکا

آکاایران: رابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف

آکاایران: رابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف

به گزارش آکاایران: لرزش دستها نشانه چیست ؟ آیا بیماری خاصی موجب ایجاد این لرزش می شود یا نه حالات و احساسات درونی علت آن است؟ تحقیقات جدید نشان می دهد که امروزه با آزمایش های ساده ای می توان جواب این سؤال را پیدا کرد که علائم زوال عقل و سکته ی مغزی در آینده چه خواهد بود.
تست لرزش دست: لرزش دست نه تنها علامت عدم اعتماد به نفس است، بلکه پزشکان می گویند این حرکت می تواند به نوعی نمایانگر سلامت شما هم تلقی شود. محققان در این زمینه بر روی بیش از ۲۵۰۰ مرد و زن به مدت بیش از یک دهه تحقیقاتی انجام دادند و کوشیدند تا ارتباط بین زوال عقل و سکته ی مغزی را با این مسئله بیایند که شدت لرزش دست آنها در آغاز این تحقیق چقدر بوده است. خطر سکته ی مغزی افراد بالای ۶۵ سالی که میزان لرزش دست آنها کمتر بود، در مقایسه با سایر شرکت کنندگانی که لرزش بیشتری داشتند حدود ۴۲ درصد پائین تر گزارش شد.

,[categoriy]

رابطه بیماری قلبی و عروقی با لرزش دستان

اما ارتباط این دو با هم چیست؟ مشکلات عروقی در مغز خودشان را به طرق مختلفی نشان می دهند. فرض مسئله بر این است که اگر لرزش دستتان ضعیف باشد، می تواند نشانه ی آن باشد که سلامت سیستم قلبی-عروقی شما در بهترین حالت خود نیست.
گزارش قدم زدن: تحقیقات مشابهی در ارتباط با موضوع مورد نظر نشان می دهد آن دسته از افرادی که با سرعت پیاده روی می کنند خطر زوال عقل در آنها نسبت به افرادی که لاک پشتی راه می روند کمتر است. در واقع آن دسته از افرادی که در میانسالی بوده و آهسته تر راه می روند خطر زوال عقل در آنها یک و نیم برابر بیشتر گزارش شده است.
تست خواب: محققان دریافته اند افرادی که بیش از پنج بار ظرف یک ساعت در شب بیدار می شوند احتمال تجمع آمیلوئید در مغز آنها بیشتر است و این می تواند زمینه بروز بیماری آلزایمر تلقی شود.

لرزش دست ها ، علل لرزش دستان چیست؟

لرزش دست ها , لرزش دست ها هنگام عصبانیت , لرزیدن دستها , لرزیدن دست و پا , بیماری های

مقالات پزشکی و بهداشتی -  نمناک /namnak.com/

مقالات پزشکی و بهداشتی -

برچسب ها :


اشتراک گذاری

گزارش تخلفبرای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رابطه لرزش دست ها با بیماری ها مختلف -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14067) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران