بيانيه باشگاه پرسپوليس درخصوص حوادث رخ داده در اهواز

به گزارش ايرنا به نقل از وب سايت اين باشگاه، در اين بيانيه آمده است: خدا را سپاسگزاريم كه با تلاش‌هاي باشگاه، درايت كادر فني، همت و غيرت بازيكنان و حمايت هواداران، شرمنده آنها نشديم و موجبات خوشحالي و سرور مجدد آنها فراهم آمد.
باشگاه پرسپوليس به همين مناسبت از هواداران پرشور خود به جهت حمايت‌هاي بي‌نظيري كه امروز نيز شاهد بروز آن بوديم، تقدير و تشكر مي‌كند.
بيانيه مي افزايد: همچنين جا دارد از تلاش‌هاي فراوان و خستگي‌ناپذير سازمان محترم ليگ برتر به جهت حساسيت‌ها و تلاش‌هاي فراوان آنها در برگزاري هر چه بهتر مسابقات و فراهم شدن شرايط عادلانه براي همه تيم‌ها، ياد كرده و تشكر و قدرداني ويژه به عمل آوريم.
در بيانيه آمده است: سازمان ليگ برتر در ارتباط با برگزاري بازي پرسپوليس برابر استقلال اهواز در ورزشگاه «غدير» و با توجه به پيش‌بيني‌هايي كه مي‌شد پيگيري‌هاي لازم را به منظور برگزاري هر چه بهتر اين مسابقه به عمل آورد.
خوشبختانه توجه لازم از طرف اين سازمان صورت گرفت اما اميدوار بوديم كه ديگر مسئولان ذيربط نيز با توجه به حساسيت شرايط و در اختيار بودن امكانات لازم اقدامات مقتضي را به عمل مي‌آوردند تا مشكلات پيش آمده در اين بازي بويژه براي هواداران پرسپوليس رخ ندهد اما متاسفانه چنين نشد.
بيانيه در پايان آورده است: ترديدي نداريم مسئولان ذيربط در اين ارتباط پيگيري‌هاي لازم به منظور جلوگيري از تكرار حوادث مشابه و جبران ناپذير را انجام خواهند داد.
شبد**1953** 3404

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بيانيه باشگاه پرسپوليس درخصوص حوادث رخ داده در اهواز» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14161) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا