کاهش علائم و نشانه های سرماخوردگی با سشوار ! -آکا

1395/02/04

سایت سلامتمقالات پزشکی و بهداشتی

,[categoriy]

کاهش علائم و نشانه های سرماخوردگی با سشوار ! -آکاکاهش علائم و نشانه های سرماخوردگی با سشوار ! -آکا

آکاایران: کاهش علائم و نشانه های سرماخوردگی با سشوار !

آکاایران: تنفس هوای گرم با شدتی تنظیم شده می تواند سبب برطرف شدن میکروب ها و ویروس ها شود. گاهی اوقات در برخی از فصول سال ابتلا به برخی از بیماری ها غیر قابل اجتناب است. به سبب نزدیک بودن به اعضای خانواده و دوستان این ویروس ها به راحتی بین افراد منتقل می شود.

به گزارش آکاایران: به داخل راندن هوای گرم به کمک سشوار از بینی سبب کشته شدن ویروس های موجود در بینی و مجرای تنفسی می شود. بنابر مطالعه ای که در بریتانیا انجام شد، افرادی که هوای گرم را از بینی خود به داخل می رانند سبب کاهش علائم و نشانه های سرماخوردگی خود می شوند. در مقابل، افرادی که هوای عادی محیط و اتاق را تنفس می کنند، نمی توانند به برطرف کردن ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا کمک کنند.

برای انجام این کار، سشوار را گرم کنید. فراموش نکنید که باید آن را گرم کنید و نباید بگذارید داغ شود. آن را با فاصله از صورت خود نگه دارید و سعی کنید با فاصله تا آن جا که می توانید از هوای گرم خارج شده از آن تنفس کنید و آن را به داخل بینی خود برانید. سعی کنید دست کم ۲ تا ۳ دقیقه در روز این کار را انجام دهید. در صورت امکان می توانید تا ۲۰ دقیقه این کار را انجام دهید.

مقالات پزشکی و بهداشتی -

برچسب ها :


اشتراک گذاری

گزارش تخلفبرای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کاهش علائم و نشانه های سرماخوردگی با سشوار ! -آکا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( آکا ایران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14183) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : آکا ایران