امام جمعه بیرجند:ملت ایران هرگز به دشمنان بدعهد خوش‌بین نیست

استان‌ها > خراسان جنوبی - فارس نوشت،امام جمعه بیرجند گفت: دشمن تصور کرده ملت ایران به قول‌های آنها دل خوش کرده، در حالی که ملت ما از روز نخست به تحقق وعده‌های طرف غربی بخصوص آمریکایی‌ها امیدی نداشت.

حجت الاسلام علی رضایی  در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد:استکبارجهانی، حرام خوران و کسانی که حق محرومان را می‌خورند، گرگ صفتانی هستند که در نهایت دریده خواهند شد.

وی با تقدیر از حضور با شکوه مردم در مراسم اعتکاف اضافه کرد:مسئولان حضور جوانان در اعتکاف را قدر بدانند و برای آن برنامه‌ریزی کرده و فضایی فراهم کنند تا معنویت را در سرتاسر جهان گسترش دهیم.

امام جمعه بیرجند با اشاره به سالروز حادثه طبس در ابتدای اردیبهشت گفت: طبس میعادگاهی است که فرمان الهی در آن محقق شد، چراکه وقتی همه در خواب بودند، آمریکا با همه قوا وارد شد تا انقلاب اسلامی را نابود کند، اما خداوند متعال آنها را نابود کرد.

رضایی با بیان اینکه امروز مسلمانان پشتوانه الهی دارند، گفت: باید در برابر استکبار بایستیم، چراکه در مذاکرات هسته‌ای آمریکا به تعهداتش عمل نکرد و حتی می‌گوید ایران رفتارش را تغییر دهد.

وی تاکید کرد: استکبار به قدری در پستی قرار دارد که فکر می‌کند موضع ما با آمریکا سیاسی است و یک شبه تغییر می‌کند، در صورتی که اینگونه نیست و موضع ما با آمریکا عقیدتی، اندیشه‌ای و مکتبی است.

امام جمعه بیرجند گفت: اگر مذاکراتی صورت می‌گیرد، جهت نشان دادن حقانیت ملت ایران و بیرون کشیدن دنیا از جهالت است، اما ملت ایران از روز نخست به تعهدات آمریکا خوش‌بین نبود.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امام جمعه بیرجند:ملت ایران هرگز به دشمنان بدعهد خوش‌بین نیست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14196) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین