داداش مهرداد‌؛ دلم برات تنگ می‌شه...

درددل‌هاي پژمان نوري با خبرورزشي

داداش مهرداد‌؛ دلم برات تنگ می‌شه...

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - فضای مجازی به فضایی بحث‌انگیز تبدیل شده است و متأسفانه در چنین فضای مالیخولیایی‌واری بازار شایعات هم داغ است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ همه در باره مهرداد اولادي صحبت مي‌كنند و هركس از ظن خود داغ رفتن او را تحليل مي‌كند. متأسفانه آنچه در اين ميان گم شده، از بين رفتن جان يك جوان ورزشكار و دوست‌داشتني است كه مفت از ميان ما رفت.

در اين‌باره اما پژمان نوري كاپيتان ملوان بهترين گزينه‌اي است كه مي‌تواند از مهرداد اولادي صحبت كند.

پژمان در اين‌باره به خبرورزشي مي‌گويد‌؛ «در فضاي مجازي شايعه كرده‌اند كه مهرداد اولادي از ملوان اخراج شده است. بايد بگويم اصلاً چنين نيست. ملوان خانه اولادي بوده و همه انزلي‌چي‌ها از اين بازيكن خوب و دوست‌داشتني خاطرات خوبي دارند. ملوان هرگز به اخراج اولادي حتي فكر هم نكرد. چون اين بار قرار بود ما به او كمك كنيم و مهرداد هم بيشتر در خدمت تيم باشد. خوشبختانه او رفته‌رفته آمادگي بيشتري كسب مي‌كرد و همه ما خوشبين بوديم كه در روزهاي آخر مهرداد گل‌هاي حساسي را براي ملوان به ثمر برساند.»

نوري به نكته‌اي مهم اشاره مي‌كند‌‌؛ «اساساً بحث اخراج اولادي هيچ‌وقت مطرح نبوده. در نيمه دوم بازي با فولاد خوزستان قرار بود مهرداد به جاي خود من وارد زمين شود اما خودش گفت كه به دليل كمردرد نمي‌تواند بازي كند. سپس من و اولادي با هم در تهران مانديم كه به كلينيك دكتر نوروزي براي مداوا برويم. يك روز در تهران ماندم اما وقتي به انزلي برگشتم، شنيدم آن اتفاق تلخ رخ داده است.»

پژمان نوري از مردم ايران يك تقاضا دارد‌؛ «از مردم خوب‌مان مي‌خواهم كه تسلاي خاطر بازماندگان اولادي باشند و از رواج شايعات جلوگيري كنند. مهرداد براي ما كمتر از برادر نبود. او رفيق صميمي من و مازيار زارع و همه بچه‌هاي ملوان بود. باور كنيد قلبم آتش مي‌گيرد وقتي به عكس‌هاي مهرداد نگاه مي‌كنم. براي مهرداد يك پيام هم دارم‌؛ دلم تنگ مي‌شه برات داداش‌؛ خيلي هم تنگ مي‌شه! من با اين دلتنگي چه كنم؟»

مهرداد اولادی پژمان نوری


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «داداش مهرداد‌؛ دلم برات تنگ می‌شه...» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14207) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی