حبیبی‌: هر مربی تازه‌کاری متوجه نقطه ضعف استقلال می‌شد

حبیبی‌: هر مربی تازه‌کاری متوجه نقطه ضعف استقلال می‌شد

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - «سیم مفتول» واژه ایست که مدافع اسبق استقلالی ها در مورد خط دفاع کنونی این تیم به کار برده است.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ گودرز حبيبي مدافع پيشين استقلال مي‌گويد مدافعان اين تيم‌ مقابل پرسپوليس در حد سيم مفتول ساده نبودند تا چه برسد به سيم خاردار!


*خصوص عملكرد مدافعان استقلال در دربي برايمان بگوييد.
آقايان در هر تمرين و بازي منتظر گرفتن القاب جديد از سوي هواداران هستند. با هر اعتراضي هم بابت عملكرد ضعيف‌شان در مسابقات طلبكار مي‌شوند كه چرا به آنها اعتراض مي‌شود. آقايان به عنوان مدافعان استقلال دنبال لقب «سيم خاردار» و «غير قابل نفوذ بودن» هستند اما مقابل پرسپوليس در حد سيم مفتول ساده هم نبودند چه رسد به سيم خاردار!

*عملكرد مظلومي در دربي چطور بود؟
او با اين‌همه سابقه بازي در ليگ تخت جمشيد و مسابقات باشگاه‌هاي تهران در اوايل دهه 60 و سپس شروع كار مربيگري، چرا در ساده‌ترين نكته ماند و از ضعف آشكار تيمش در دربي كه جناح چپ استقلال بود، غافل شد و آن را نبست. حريف با نفوذ از اين جناح به چهار گل رسيد. هر مربي تازه‌كاري متوجه اين نقطه ضعف مي‌شد. مهدي طارمي در اين بازي آزاد بود و مدافع مستقيمي براي مهار او نگذاشته بودند.

استقلال


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حبیبی‌: هر مربی تازه‌کاری متوجه نقطه ضعف استقلال می‌شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14262) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی