رسالت /رهبر معظم انقلاب : مقابله با جنگ نرم نيازمند تربيت جوانان انقلابي است

به گزارش ايرنا، رسالت در بخشي از خبر اول خود آورده است :حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار هزاران نفر از اعضاي اتحاديه انجمنهاي اسلامي دانش آموزان سراسر كشور، يكي از عرصه هاي مهم رويارويي نظام جمهوري اسلامي با جبهه استكبار را موضوع جوانان دانستند و تأكيد كردند: جبهه مقابل نظام اسلامي به دنبال تغيير هويت ديني و انقلابي جوان ايراني و گرفتن اميد، نشاط و انگيزه از آنان است و تنها راه مقابله با اين رويارويي پنهان و پيچيده، تربيت جواناني «متدين، انقلابي، پاكدامن، مصمم، هوشيار، پرانگيزه، اميدوار، انديشه‌ورز، شجاع و فداكار» به عنوان «افسران جنگ نرم» است.
رسالت عكس نخست خود را به تصويري از آيت الله موحدي كرماني امام جمعه موقت تهران
كه در حاشيه آن آمده 'آل سعود منتظر انتقام الهي باشند' اختصاص داد.
رسالت در بخشي از خبر دوم خود « پرده اي ديگر از خصومت ورزي واشنگتن/دستبرد به اموال ايران در آمريكا» آورده است : ديوان عالي آمريكا پرداخت حدود 2 ميليارد دلار به خانواده‌هاي قربانيان بمب‌گذاري سال 1983 از محل دارايي‌هاي مصادره شده ايران را تائيد كرد. دادگاه فدرال آمريكا در سال 2007 در حكمي بر اساس يك اتهام واهي خواستار پرداخت مبلغ 2،65 ميليارد دلار به خانواده‌هاي قربانيان انفجار سال 1983 بيروت و چند انفجار ديگر شده بود!اين حكم در سال 2014 تاييد و قرار شد به بهانه پرداخت غرامت، نزديك به 2 ميليارد دلار از محل مبالغ بلوكه‌شده بانك مركزي ايران برداشت شود.
« سرلشكر جعفري/تهديدات پس از برجام جدي‌تر شده است،اوباما/ به نفع هيچ كشوري نيست با ايران درگير شود،حسيني/پيش‌شرط ‌هاي عربستان براي حج امسال قابل قبول نيست» از اخبار مهم اين روزنامه است .
شبد* 1528 *1095

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رسالت /رهبر معظم انقلاب : مقابله با جنگ نرم نيازمند تربيت جوانان انقلابي است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14332) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا