عضوارشد حماس: همكاري امنيتي با دشمن صهيونيستي فاجعه بار است

به گزارش ايرنا به نقل از مركز اطلاع رساني فلسطين، «نادر صوافطه» روز جمعه در بيانيه اي مطبوعاتي گفت: پافشاري حكومت خودگردان بر همكاري امنيتي در حالي است كه اكثر ملت فلسطين با اين روش شرم آور و آثار فاجعه بار آن بر آينده فلسطين و ادامه مقاومت، مخالفند.
وي تاكيد كرد كه اشاره دشمن صهيونيستي به ادامه همكاري امنيتي با تشكيلات خودگردان در كرانه باختري حكايت از آن دارد كه اين تشكيلات همچنان به همكاري با اشغالگران پايبند است.
نادر صوافطه تصريح كرد كه اصرار تشكيلات خودگردان بر ادامه همكاري امنيتي با دشمن صهيونيستي كاملا بر خلاف ميل و خواسته ملت فلسطين و اقدامي بي شرمانه و غير ملي است.
وي اظهار كرد كه ادامه همكاري تشكيلات خودگردان با دشمن صهيونيستي آثار و پيامدهايي منفي بر آينده مساله فلسطين و مقاومت خواهد داشت.
صوافطه افزود كه ادامه سياست هاي كنوني تشكيلات خودگردان و بي اعتنايي به خواسته هاي ملت فلسطين اقدامي خطرناك است و پيامدهاي ناگواري بر تمامي مسائل مرتبط با ملت فلسطين و در راس آن يعني مقاومت خواهد داشت.
اين در حالي است كه «گادي آيزنكوت» رئيس ستاد ارتش رژيم صهيونيستي دو روز پيش با تمجيد از ادامه همكاري امنيتي تشكيلات خودگردان با اين رژيم تصريح كرد كه اين همكاري اخيرا افرايش قابل ملاحظه اي داشته است.
لازم به ذكر است كه شوراي مركزي فلسطين ماه مارس سال گذشته مصوبه توقف همكاري امنيتي با دشمن صهيونيستي را صادر كرد اما اين مصوبه تاكنون نه تنها اجرا نشده، بلكه تشكيلات خودگردان همكاري با دشمن براي سركوب انتفاضه قدس را نيز افزايش داده است.
شبد**1480**1859

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضوارشد حماس: همكاري امنيتي با دشمن صهيونيستي فاجعه بار است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14333) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا