بعید می‌دانم لاریجانی و عارف رقابت کنند/ شانس بیشتر لاریجانی برای ریاست مجلس دهم

ابراهیمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: لاریجانی شانس بیشتری برای کسب ریاست مجلس دهم دارد.

صس

حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص رقابت لاریجانی و عارف برای کسب ریاست مجلس دهم اظهار داشت: بعید می‌دانم لاریجانی و عارف رقابت کنند و تصور می‌کنم که با هم تفاهم کنند، البته ممکن است تعارفی میان آنها برای ریاست مجلس دهم باشد.

وی در ادامه افزود: دولت روحانی می‌تواند با هردو (لاریجانی- عارف) کار کند لذا صحنه تفاهم بیشتر از رقابت پیش خواهد آمد البته ممکن است رقابتی وجود داشته باشد اما جدی نیست.

عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه لاریجانی از عارف شانس بیشتری برای رئیس شدن دارد، ادامه داد: عارف تاکنون مجلس نبوده و تجربه اداره مجلس را ندارد اما لاریجانی نشان داده که می‌تواند مجلس را اداره کند.

ابراهیمی با بیان اینکه رئیس شدن لاریجانی و عارف برای روحانی فرقی ندارد، خاطر نشان کرد: روحانی کسب صندلی ریاست مجلس دهم از سوی لاریجانی را ترجیح خواهد داد چرا که وی تجربه بیشتری دارد و تاکنون توانسته‌اند با یکدیگر کار کنند. 

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بعید می‌دانم لاریجانی و عارف رقابت کنند/ شانس بیشتر لاریجانی برای ریاست مجلس دهم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14386) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران