هشدار زماني قمي به برخي سازمان ها و ادارات استان مركزي

اين پايگاه خبري آورده است: استاندار مركزي بر ضرورت اجراي مصوبات ستاد راهبردي اقتصاد مقاومتي تاكيد كرد و به دستگاه‌هاي اجرايي كه در انجام مصوبات ستاد اقتصاد مقامتي كوتاهي كنند هشدار داده است.
تمامي مصوباتي كه در ستاد راهبردي اقتصاد مقاومتي استان نهايي مي‌شود، بايد اجرايي شود و با هر دستگاهي كه در اين زمينه همكاري نكند، برخورد قاطع و قانوني صورت مي گيرد.
استاندار مركزي با توجه به اهميت سياست‌هاي ابلاغي مقام معظم رهبري در مورد اقتصاد مقاومتي و تبديل شعار به اقدام و عمل، مديران را بر اهتمام بيشتردر زمينه رفع مشكلات اقتصادي دعوت كرده است.
رونق واحدهاي توليدي و اقتصادي استان مركزي به عنوان يكي از مناطق مهم و صنعتي كه داراي صنايع بسيار ارزشمندي است، اولويت كاري امسال در استان مركزي گذاشته شده است.
ممنوعيت افزايش قيمت تاكسي هاي اراك، يكي ديگر از عنوان هاي خبري پايگاه خبري - تحليلي اخبار روزانه استان مركزي است.
علي نقي پور مديرعامل سازمان تاكسيراني شهرداري اراك هر گونه افزايش كرايه تاكسي را در اراك تا زمان ابلاغ رسمي نرخ جديد تاكسي‌ها از سوي فرمانداري ممنوع دانسته است.
سازمان تاكسيراني هر سال با بررسي قيمت‌ها نسبت به افزايش نرخ كرايه تاكسي‌ها اقدام و قيمت‌هاي تعيين شده را براي تاييد به فرمانداري ارسال مي‌كند.
در برسي هاي كارشناسي امسال در مراجع ذيربط، نرخ كرايه تاكسي درون شهري ۱۵ درصد افزايش يافته است، كه تاكنون از سوي فرمانداري تاييد و ابلاغ نشده و به محض تائيد از سوي فرمانداري اطلاع‌رساني خواهد شد.
تبليغات زودتر از موعد بيشترين گزارش‌هاي تخلفات انتخاباتي، ارسال ۶۰ فقره گزارش تخلفاتي به دبيرخانه ستاد پيشگيري تخلفات انتخاباتي، خسارتهاي ناشي از بارندگي دراستان مركزي و ادامه بارش در اكثر شهرهاي استان مركزي تا اوايل هفته آينده از ديگر عنوان هاي خبري پايگاه خبري - تحليلي اخبار روزانه استان مركزي است.
51 نشريه و 9 پايگاه خبري و اطلاع رساني در استان مركزي فعاليت رسانه اي دارند.
6991/6013/

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار زماني قمي به برخي سازمان ها و ادارات استان مركزي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1439) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا