بیشترین فعالیت نیروهای حریم بان در 3 منطقه تهران/ساماندهی دستفروشان گیشا

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران گفت: بر اساس وسعت و گستردگی منطقه 1و 5 و 18 بیشترین نیروهای شهربان و حریم بان در این مناطق فعالیت می کنند.

ابوالقاسم چیذری مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه در سالهای گذشته برخی از صنوف فضا را برای بساط گستری در مقابل مغازه های خود خیلی آزاد می دیدند و اقدام به تعرض به معبر و شوارح عمومی می کردند، اظهار داشت: نیروهای شهربان و حریم بان در مواجهه با این عمل برخورد جدی خواهند داشت.

وی اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به تذکر و عملکرد نیروهای شهربان و حریم تعرض به معابر به حداقل رسیده است.

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران با اشاره به دستفروشی در خیابان گیشا تصریح کرد: کمیته ساماندهی در موضوع دستفروشی و بساط گستری تشکیل شده که یکی از اضلاع و ارکان این کمیته سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده است.

چیذری با تاکید بر اینکه شرکت شهربان و حریم بان با دیگر ارگان های ذیربط در خصوص حل معضل دستفروشی باید دور یک میز بنشیند و موضوعاتی را در خصوص حل این موضوع مطرح کند، تأکید کرد: دستفروشی در امحال مشخص شده ای که لطمه ای به انضباط شهری نزند و در راستای فروش اجناس و اقلام منطبق با اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی باشد، می تواند اتفاق بیافتد.

وی با بیان اینکه وظیفه ساماندهی دستفروشی با شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران است، تصریح کرد: تاکنون 50 بازراچه مشخص شده که همه این افراد بعد از شناسایی و ثبت نام می توانند در آنجا اقدام به فروشندگی کنند.

مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران با اشاره به فعالیت 1700 تن نیرو در سطح شهر تهران در حوزه شهر، حریم و معبر یادآور شد: بر اساس وسعت و گستردگی منطقه 1و 5 و 18 بیشترین نیروها در این مناطق فعالیت می کنند.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیشترین فعالیت نیروهای حریم بان در 3 منطقه تهران/ساماندهی دستفروشان گیشا» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14390) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران