16 پروژه در شهرك هاي صنعتي آذربايجان غربي به بهره برداري رسيده است

مسعود مهدي زاده مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: پروژه شبكه داخلي گاز و ايستگاه‌هاي تقليل فشار گاز شهرك صنعتي شماره سه اروميه با اعتبار هزينه شده 20 ميليارد ريال در سال گذشته به بهره ‌برداري رسيد.
وي بيان كرد: اين پروژه شامل 24 كيلومتر شبكه پلي اتيلن و فولادي و دو باب ايستگاه به ظرفيت هر كدام 20 هزار مترمكعب در ساعت است.
وي با اعلام اينكه تصفيه‌‎خانه فاضلاب شهرك صنعتي سلماس نيز در يك مدول با ظرفيت 200 متر مكعب در روز با اعتبار بالغ بر20 ميليارد ريال در سال 94 به بهره برداري رسيد، ادامه داد: تصفيه‌خانه فاضلاب ماكو نيز در يك مدول با ظرفيت 242 متر مكعب در روز با اعتبار هزينه شده 15 ميليارد ريال بهره ‌برداري شد.
مهديزاده افزود: در سال گذشته تلطيف و زيباسازي شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان به مساحت 9 هكتار و با اعتبار هزينه شده يك ميليارد و 200 ميليون ريال و ايجاد فضاي سبز و غرس نهال به تعداد 16 هزار اصله نهال با اعتبار بالغ بر يك ميليارد ريال اجرايي و عملياتي شده است.
رئيس هيئت مديره شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان غربي اظهار كرد: تابلوهاي ورودي شهرك‌ها و نواحي صنعتي قره‌ضياءالدين، كاني غير فلزي خوي انجام و تابلوهاي ورودي شهركهاي صنعتي نقده، پيرانشهر و سردشت نيز تهيه و آماده نصب است.
مهدي زاده با بيان اينكه بهره ‌برداري از ساختمان آتش‌نشاني شهرك صنعتي مياندوآب و خوي با اعتبار دو ميليارد و 400 ميليون ريال صورت گرفته است، ادامه داد: خريد و استقرار ماشين‌هاي آتش‌نشاني در شهرك‌هاي صنعتي نقده و پيرانشهر با اعتبار چهار ميليارد و 400 ميليون ريال صورت گرفته است.
وي با اشاره به اينكه پروژه‌هاي حفر چاه، تامين آب و اجراي شبكه 20 كيلو ولت و روشنايي در سال گذشته اجرايي شده است، افزود: آسفالت ريزي و جدول‌گذاري شامل 12 كيلومتر جدول‌گذاري، 24 هزار مترمربع آسفالت ريزي و 100 هزار مترمكعب خاكبرداري نيز در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان عملياتي شده است.
مهدي زاده در پايان به راه‌اندازي سامانه GIS در شهرك‌ها و نواحي صنعتي استان اشاره كرد و افزود: 27 شهرك صنعتي در اين سامانه بارگذاري شده است.
8135/1905

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «16 پروژه در شهرك هاي صنعتي آذربايجان غربي به بهره برداري رسيده است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14509) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا