والدین بی‌رحم کودک 2 ساله را کشتند+تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

کودکی به اشتباه به جرم قتل برادرش به اشتباه در حال محاکمه بود که مشخص شد کودک تنها جنازه را مشاهده کردن و قاتل خود والدین بودند.

والدین برای تنبیه این کودک، که جایش را خیس کرده بود، او را مجبور کردند تا دوش آب سرد بگیرد. والدین در حالی که او زیر دوش از سرما می‌لرزید به او توهین می‌کردند و او را «پسر کثیف» می‌خواندند.

والدین قاتل قتل فرزندشان را گردن فرزند دیگری انداختند

 این کودک پس از ماجرا مجبور شد که در راهرو بایستد و تنها حوله‌ای دور خود بی‌اندازد. در همین لحظه او جنازه کودک دیگر به نام «لیام فی» را مشاهده می‌کند. مادر کودک بیچل ترلفا 31 ساله و همسر 29 ساله او به جرم قتل لیام 2 ساله در دادگاه حاضر شدند.

گفته می‌شود این لیام 2 ساله بر اثر خفگی کشته شده و کودک دیگر که نامی از او برده نشده حق خروج از اتاقش را بعد از ساعت 12 شب نداشته حتی اجازه استفاده دستشویی هم نداشته به همین دلیل او دچار این مشکل شده و همچنین با جسد مواجه شده‌است.

والدین قاتل قتل فرزندشان را گردن فرزند دیگری انداختند

این کودک برای پاکیزگی دوش سرد نمی‌گرفته بلکه به عنوان تنبه او را مجبور می‌کردند که با آب سرد دوش بگیرد. یک بار هم یکی از والدینش محکم با پا روی پای این کودک کوبیده به طوری که پای کودک دچار خونریزی شده‌است.

این دادگاه برای یافتن مدارک بیشتر قرار هست ماه دیگر برگزار شود تا قاضی حکم دادگاه را در ارتباط با قتل لیام 2 ساله اعلام کند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «والدین بی‌رحم کودک 2 ساله را کشتند+تصاویر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14546) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز