بایرن هم به صف خریداران هوملس پیوست

احتمال بازگشت مدافع دورتموند به باشگاه دوران جواني

بایرن هم به صف خریداران هوملس پیوست

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال جهان - احتمال دارد تابستان آینده متس هوملس به تیم سابقش یعنی بایرن‌مونیخ ملحق شود.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ «متس هوملس» در پايان فصل با دورتموند وداع خواهد كرد. انتشار اين خبر توجه باشگاه‌هاي زيادي را جلب كرده از جمله بايرن‌مونيخ در آلمان و تعدادي از باشگاه‌هاي ليگ برتري كه آماده مذاكره با اين مدافع هستند.
از مدت‌ها قبل نام هوملس 27 ساله در فهرست خريد تيم‌هاي برتر اروپايي قرار گرفته و خودش اخيراً در اظهاراتي احساسي به گمانه‌زني‌هاي بيشتر در اين‌باره دامن زده است: «براي خودم يك زمان مشخص را تعيين كرده‌ام كه در آن‌موقع تصميمم را در مورد آينده بگيرم. تصميم بزرگ و دشواري است. هر شب نيم ساعت ديرتر خوابم مي‌برد چون مدام به اين مسئله فكر مي‌كنم اما دست آخر كه تصميم خودم را گرفتم، تازه مردم متوجه مي‌شوند كه چه كار سختي بوده.»

قرارداد هوملس با دورتموند در سال 2017 تمام مي‌شود به اين معني كه اگر زردپوشان نمي‌خواهند او را به عنوان بازيكن آزاد از دست بدهند، بايد هرچه زودتر او را به قيمت خوبي بفروشند. آرسنال، چلسي و منچستر‌يونايتد در زمره خريداران مطرح انگليسي اين مدافع بوده‌اند و در عين حال در سال‌هاي اخير بحث‌هاي زيادي در مورد علاقه‌مندي بارسلونا به او مطرح شده. به اين فهرست اما بايد در كمال شگفتي بايرن‌مونيخ را هم اضافه كرد كه به تازگي وارد معركه شده.

مثل بچه‌دار شدن يك زن 30 ساله!
هرمان هوملس پدر و مديربرنامه اين بازيكن در مصاحبه با «اشپورت بيلد» گفت: «اين يكي از مهم‌ترين تصميم‌هاي دوران حرفه‌اي متس است. درست مثل وقتي كه يك زن سي ساله مي‌شود و بايد تصميم بگيرد كه دلش مي‌خواهد بچه داشته باشد يا نه! اما اگر او در نهايت بخواهد از دورتموند برود يكي از پنج يا شش تيم مطرح اروپايي را انتخاب مي‌كند كه بايرن هم مشخصاً يكي از آنهاست.»

قطع رابطه با بايرن‌مونيخ
هوملس سيزده سال در بايرن بود و در سيستم جوانان آن باشگاه پرورش يافت. اوتمار هيتسفلد بود كه اولين بازي را در بوندس‌ليگا به او داد اما سال 2008 هوملس راهي دورتموند شد چرا كه در مونيخ ديگر آينده‌اي براي خودش متصور نبود. حتي سال 2012 كه شايعه برگشتنش به بايرن بر سر زبان‌ها افتاد، آن را تكذيب كرد و به نظر مي‌رسيد كه رابطه احساسي‌‌اش با اين باشگاه براي هميشه بعد از اخراج شدن پدرش به عنوان مربي تيم جوانان بعد از هفده سال زحمت براي اين باشگاه، ديگر تمام شده باشد».
با توجه به علاقه‌مندي همه اين تيم‌هاي بزرگ به هوملس به نظر مي‌رسد بهترين شرايط ممكن براي دورتموند فراهم شود تا هر قيمتي را كه مدنظرش است به خريدار آينده اين بازيكن تحميل كند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بایرن هم به صف خریداران هوملس پیوست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14635) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی