آزادسازي نبل و الزهرا گوشه اي از افتخارات مردم گيلان است

به گزارش خبرنگار ايرنا، سردار محمدعلي حق بين شامگاه جمعه در اولين اجتماع مدافعان حرم شهرستان انزلي با اشاره به كسب موفقيت در جبهه سوريه اظهار كرد: دشمنان به هرشكلي درصدد از بين بردن اتحاد دنياي اسلام هستند، چراكه درصورت شكل گيري اين اتحاد، دامنه امنيت جمهوري اسلامي وسيع تر مي شود.
وي با بيان اينكه دشمن با جنگ مستقيم و صرف هزينه بالا نمي تواند مقابل جمهوري اسلامي بايستد، افزود: دشمنان اسلام نيرويي به نام داعش را تربيت كردند كه علاوه بر بريدن سر انسان ها با ذكر مقدس الله اكبر و بسم الله، پايگاهي نيز براي آموزش جنايت هايشان مهيا شده است.
سردار حق بين آزادي نبل والزهرا را نمونه اي از موفقيت ها و افتخارات مردم گيلان برشمرد و اظهار كرد: انتظار مي رفت خياباني در بندرانزلي، بعنوان دومين شهري كه بيشترين جمعيت را در دفاع از حرم دارد، به نام نبل و الزهرا نامگذاري شود.
وي تصريح كرد: نبل و الزهرا پاره تن اسلام است چراكه آزاد سازي حدود 60هزار نفر از شيعيان از بند محاصره، خشنودي مقام معظم رهبري را به دنبال داشت.
سردار حق بين متذكر شد: افتخارات گيلان بايد درجايي ثبت شود تا رزمندگان دوران دفاع مقدس و خانواده شهدا و ايثارگران به اين عزيزان افتخار كنند.
فرمانده لشكر 16عملياتي سپاه قدس گيلان افزود: هدفي را كه دشمن در آن سوي مرزها براي حمله به مرزها و خاك ميهن اسلامي رقم مي زد، در نطفه خفه كرديم و وعده رسيدن دشمن به خاك ميهن اسلامي در طول شش ماه، طي چهار سال هم عملي نشد.
سردار حق بين به انفجارهاي اخير در پاريس اشاره و اظهار كرد: مسئولان نظام بارها به آنها تذكر دادند كه ايجاد اين فتنه ها روزي يقه شما را مي گيرد و امروز شاهديم كه در 36 نقطه از فرانسه انفجار رخ داده است.
وي با اشاره به ثبت نام بالغ بر 120 نفر جهت اعزام به جبهه هاي حق عليه باطل گفت: بانوان نيز با اعلام آمادگي براي خدمت در بيمارستان ها و درمانگاه ها ، درخواست ثبت نام و اعزام به مناطق جنگي را داده اند.
سردار حق بين با اشاره به پذيرش شكست از سوي دشمن در منطقه سوريه بيان كرد: ما امنيت را براي ملت به ارمغان آورديم و درحال حاضر بايد علاوه بر حفظ آن، در جهت استمرار اين حركت درخارج از مرزهاي ميهن اسلامي كوشا باشيم.
وي با اشاره به نفوذ فرهنگي دشمن تاكيد كرد: دشمن درصدد شكستن عرصه و نفوذ از آن عرصه است درحالي كه ما مي توانيم حتي با حجاب بانوان ميهن اسلامي با آنها بجنگيم.
فرمانده لشكر 16عملياتي سپاه قدس گيلان شهدا را سنگر مستحكمي دانست و افزود: بايد با جان و دل از اين سنگر محافظت كرده و نگذاريم دست حمايت شهدا از روي سر ما برداشته شود.
شهرستان انزلي در 40 كيلومتري شمال غرب مركز استان گيلان واقع است.
6030/7471/2007

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آزادسازي نبل و الزهرا گوشه اي از افتخارات مردم گيلان است» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14661) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا