آبلیموی تقلبی در بازار وجود ندارد

مدیر کل آزمایشگاه های مرجع وزارت بهداشت با بیان اینکه علت تقلب در آبلیموها؛ قیمت بالای آن است، گفت: خوشبختانه آبلیموی تقلبی در بازار شناسایی نکرده ایم.

حسین رستگار مدیر کل آزمایشگاه های مرجع وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه علت تقلب در آبلیموها قیمت بالای آن است؛ گفت: قیمت واقعی 1 لیتر آبلیمو حدود 40 تا 50 هزار تومان است که نه برای مصرف کننده پرداخت این مبلغ امکان پذیر است و نه برای عرضه کننده صرفه اقتصادی دارد.

وی ادامه داد: برای کاهش قیمت آبلیموها و داشتن صرفه اقتصادی برای مصرف کننده و تولید کننده، عرضه کننده ها با نظارت سازمان غذا و دارو، فرآورده های مورد تائید این سازمان را برای کاهش غلظت آبلیمو به آن اضافه می کنند.

وی تاکید کرد: اکنون با نظارت هایی که سازمان غذا و دارو بر عرضه این محصول غذایی دارد، خوشبختانه هیچ تقلب و مشکل خاصی را شاهد نبوده ایم.

 انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آبلیموی تقلبی در بازار وجود ندارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14736) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران