رافائل نادال: من دنبال انتقام نبودم

به گزارش قدس آنلاین، رافائل نادال سه سال پس از شکست برابر فوجنینی در رقابتهای بارسلونا برابر این تنیسور برنده شد. وی در خصوص اینکه آیا به فکر انتقام از وی بود،‌گفت: هدف من انتقام نبود و اصلا به چنین چیز هایی فکر نمی کنم. من فکر می کنم سال قبل، سال متفاوتی بود و بازی ها نیز متفاوت بود. من در مورد بازی های قبل فکر نمی کنم و تمرکزم بر روی تنیس بازی کردن است.  وقتی کم اشتباه کنید بقیه موارد خود به خود و کم کم درست می شود.

وی در بخش دیگری از حرف های خود گفت: من نسبتا بر بازی مسلط بودم و از آن لذت بردم. حریف من بسیار خوب بازی می کرد و ضربات خوبی می زد. از قبل مشخص بود که بازی نزدیکی خواهد شد.امکان داشت من شکست بخورم. اما اوضاع با سال قبل فرق دارد. در تنیس همیشه بازنده نیستید اما شکست در تنیس وجود دارد. فوجنینی یکی از بهترین بازیکنان در زمین خاکی است. یک نتیجه خوب در مقابل یک حریف سخت کسب کردم.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رافائل نادال: من دنبال انتقام نبودم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14861) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین