برگزار سي و چهارمين دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان دختر خراسان رضوي

سي و چهارمين دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان دختر خراسان رضوي با رقابت 500 نفر از منتخبين به مدت سه روز به ميزباني آموزش وپرورش تربت جام در محل مصلي الغدير شهرستان برگزارشد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی ؛ در پایان این دوره از مسابقات در رشته قرائت مهسا تقي پوراز ناحيه 5 مشهد مقدس- فاطمه پژوهان نيک از ناحيه 7 مشهد مقدس – سيد معصومه حسيني آقا ملکي از ناحيه 2 مشهدمقدس- مهلا پرنده سالانقوچ از قوچان- فاطمه احمدي و زينب ضيا دوست از سبزوار حائز رتبه های برتر شدند.

در رشته ترتيل عطيه صولتي از تربت جام- فائزه ابرهيمي از ناحيه 2 مشهد مقدس در رشته حفظ، فاطمه پولادي از گناباد- زهرا سادات موسوي و معصومه سادات دشتي رحمت آبادي از ناحيه 4 مشهد مقدس- مريم طرزي از سبزوار- مهديه سادات هاشمي و فاطمه جعفري از ناحيه 3 مشهد مقدس در رشته تفسير: نائمه رحماني کوه سفيدي از تربت جام- سيد زهرا رباط جزي مقدم از ناحيه يک مشهد- هنانه عطايي حمامي از ناحيه 6 مشهد مقدس و در رشته صحيفه سجاديه، زهرا رهبار دارخراساني از ناحيه 4 مشهد مقدس- زينب ميرزايي از ناحيه 6 مشهد مقدس- سيد زهرا سجادي زاده از ناحيه 5 مشهد مقدس- مليحه خسروي جم از سبزوار- فائزه خواجوي از ناحيه يک مشهد مقدس و مهديه جمالي خاقاني از تربت جام رتبه اول اين دوره از مسابقات را کسب و به مر حله کشوري راه يافتند.

انتهای پیام//


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزار سي و چهارمين دوره مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش آموزان دختر خراسان رضوي» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-14895) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران