بخش زیارتی صحن حضرت زهرا (س) عید غدیر افتتاح می‌شود

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازخبرگزاری نسیم آنلاین ،حسن پلارک، رئیس ستاد بازسازی عتبات در گفتگو با خبرنگار فرهنگی «نسیم آنلاین»، درباره صحن حضرت زهرا (س) گفت: این صحن شامل دو بخش زیارتی و غیرزیارتی است که بخش زیارتی آن به طور کامل در عید غدیر افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: بخش غیرزیارتی صحن حضرت زهرا (س) شامل کتابخانه، موزه، رستوران و مضیف است که کارهای عمرانی آن تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

رئیس ستاد بازسازی عتبات اظهار داشت: برای اتمام کارهای عمرانی بخش غیرزیارتی صحن حضرت زهرا (س) به 400 میلیارد تومان بودجه نیاز داریم که تامین منابع این مبلغ انجام شده است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

پلارک درباره طلاکاری گنبد حضرت علی (ع) گفت: 3 ماه از شروع این پروژه گذشته است و همزمان با عید غدیر از گنبد امام علی (ع) رونمایی خواهد شد؛ البته در این پروژه تنها خشت های گنبد را ترمیم کرده و بعد آنها را آب کاری طلا خواهیم کرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بخش زیارتی صحن حضرت زهرا (س) عید غدیر افتتاح می‌شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15072) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین