حضور 45 نفر از نويسندگان و ناشران روسيه در نمايشگاه كتاب تهران

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگي ايرنا به نقل از ستاد خبري بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران، امير مسعود شهرام نيا قائم مقام نمايشگاه كتاب تهران با اشاره به ميهماناني كه از كشور روسيه در نمايشگاه كتاب تهران حضور دارند گفت: 15 نويسنده روس در اين فهرست قرار دارند كه هم اكنون كار صدور رواديد و محل اقامت آن ها در جريان است. همچنين در اين هيات رئيس كتابفروشي بيبلو گلوبوس، رئيس بنياد كتاب و تعدادي از مسئولان فرهنگي روسيه حضور خواهند داشت. البته احتمال حضور وزير فرهنگ روسيه نيز وجود دارد كه هنوز قطعي نشده است.
وي درباره فضاي اختصاص يافته به ميهمان ويژه اين دوره از نمايشگاه گفت: فضاي نمايشگاهي مناسب و برگزاري نشست ها در حاشيه و بخش دانشگاهي بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران براي روسيه پيش بيني شده است.
وي افزود: با مكاتبات و هماهنگي هاي انجام شده برنامه هاي ميهمان ويژه مشخص شده است و در حدود 300 مترمربع به غرفه كشور روسيه در اين دوره از نمايشگاه كتاب اختصاص داده شده است. البته روسيه در همان ايام تعدادي برنامه در بيرون از نمايشگاه نيز خواهد داشت و اين برنامه‌ها صرفا محدود به نمايشگاه كتاب نيست و شامل همكاري با نهادها و مراكز فرهنگي، نمايش فيلم و ... مي شود.
بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران با شعارفردا براي خواندن دير است از 15 تا 25 ارديبهشت در مجموعه نمايشگاهي شهرآفتاب برگزار مي شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خليج فارس، روبه روي حرم مطهر امام خميني (ره) قرار دارد.
فراهنگ **1085**1569

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور 45 نفر از نويسندگان و ناشران روسيه در نمايشگاه كتاب تهران» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15089) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا