ارتقاء نظام سلامت اداری و مالی در مجموعه مدیریت شهری با اجرای کامل مصوبات شورای اسلامی شهر

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ارتقاء نظام سلامت اداری و مالی در مجموعه مدیریت شهری با اجرای کامل مصوبات شورای اسلامی شهر محقق مي شود

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ؛ حسين پناهي در بیست و دومین جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر با محوریت بررسی راهکارهای ارتقاء نظام سلامت اداری و مالی در مجموعه مدیریت شهری با اجرای کامل مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار گردید.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به ضرورت موضوع عدم اجرای کامل و صحیح مصوبات شورای اسلامی شهر در دستگاههای های اجرایی مجموعه مدیریت شهری اظهارداشت : این امر باعث شد تا پیگیری مصوبات انجام نشده اولویت اصلی کمیسیون نظارت بوده و بررسی تخصصی سایر موارد همچون نظارت بر نحوه وصول درآمدها و نحوه صحیح هزینه کرد (برابر بودجه مصوب سالجاری) در این مجموعه با توجه به بودجه ای بالغ بر یک هزارو 260 میلیارد تومان و اجرای صحیح و صولی مصوبات در اولویتهای بعدی قرار گیرد .

پناهی با بیان اینکه اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر توسط دستگاههای ذیربط زمینه ارتقاء نظام سلامت اداری را در مدیریت شهری فراهم میسازد خاطر نشان کرد : برای دستیابی به این مهم ضمن احصاء فرایند لازم تعریف یک سیستم فراگیر و جامع بهمراه استفاده از افراد متخصص ، متعهد و مجرّب در نظارت اصولی بر روند عملکرد این مجموعه می تواند نتیجه دلخواه را در چهارچوب برنامه ریزی های از پیش تعریف شده به همراه داشته باشد .

این مقام مسئول وجود سیستم واحد و فراگیر اداری و مالی که از شفافیت لازم در پیگیری امورات مختلف برخوردار میباشد را لازمه جذب اعتماد تمامی شهروندان به روند فعالیتهای مسئولین شهری دانست و گفت : با ارائه راهکارهای نوین و اصولی با استفاده از فن آوریهای نوین و گذر از سیستم سنتی در جهت هوشمند سازی سیستم نظارتی میتوان زمینه حضور و فعالیت شهروندان را در بخش های های مختلف مدیریت امور شهری دوشادوش مسئولین شاهد بود.

جلسه کمیسیون نظارت به ریاست حسین پناهی ؛ با حضور اعضاء و ناظرین کمیسیون ، اشرفی مدیر مالی شهرداری ارومیه و نماینده شرکت حسابرسی طرف قرار داد با شورای اسلامی شهر در سالن جلسات شورا برگزار شد که ضمن بحث و گفتگو به بیان نکته نظرات و دیدگاههای خود در خصوص مسائل مطروحه پرداختند .

انتهای پیام/ببرای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ارتقاء نظام سلامت اداری و مالی در مجموعه مدیریت شهری با اجرای کامل مصوبات شورای اسلامی شهر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15115) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران