اختصاص 20 میلیارد تومان اعتبار برای جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است.

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ خلیل محبت‌خواه در جلسه بررسی مشکلات حوزه راه‌های مواصلاتی شهرستان‌های کوثر و خلخال اظهار داشت: امسال 20 میلیارد تومان اعتبار برای جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است.

وی گفت: امیدواریم با تخصیص این اعتبارات بتوانیم شاهد اجرا و توسعه راه‌های مواصلاتی استان اردبیل بوده و در این حوزه اقدامات مناسب و شایسته‌ای را انجام دهیم تا از این طریق ایمنی راه‌ها و جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل ارتقا و افزایش یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: به دلیل وضعیت نامناسب راه‌های مواصلاتی شهرستان‌های کوثر و خلخال 10 درصد از اعتبارات استانی به این دو شهرستان اختصاص می‌یابد که انتظار می‌رود با تخصیص این اعتبارات شاهد ارتقای راه‌های مواصلاتی در این منطقه باشیم.

محبت‌خواه با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته به راه و شهرسازی استان اردبیل در سال 94 بیان کرد: در 6 ماهه دوم سال گذشته 14 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های ملی استان اردبیل تخصیص یافت و برای اجرای این پروژه‌ها در سطح استان اختصاص یافته است.

انتهای پیام/ع


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص 20 میلیارد تومان اعتبار برای جاده‌های مواصلاتی استان اردبیل» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15162) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران