مسيرهاي پرتردد شهرضا با دستور قضايي ايمن مي شود

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي دادگستري كل استان اصفهان، كورش كريم زاده افزود: با بررسي هاي كارشناسانه ملاحظه شد در مسيرهاي مختلف اين شهرستان تعداد زيادي دوربرگردان غيراستاندارد بدون ملاحظه و رعايت مقررات ترافيكي ايجاد شده است.
وي با اشاره به بروز حوادث متعدد در جاده هاي منتهي به اين شهرستان اظهار كرد: همچنين وجود خودروهاي دستفروشان دوره گرد كه در طول مسير و بدون رعايت مقررات قانون ايمني راه ها، امنيت جاده را به مخاطره مي اندازند، از عوامل مهم بروز اين حوادث شناخته شد.
دادستان شهرضا ادامه داد: بر همين اساس و در راستاي پيشگيري از وقوع جرم، ضمن صدور دستور انجام استعلام و بررسي فني و كارشناسي توسط اداره راه و شهرسازي و فرماندهي پليس راه استان، دستورات قضايي درباره جمع آوري خودروهاي دستفروش پيراموني محور و همچنين انسداد تمامي دوربرگردان هاي غيراستاندارد صادر شد.
شهرستان شهرضا در مسير محورهاي مواصلاتي ترانزيتي جنوب به شمال كشور واقع شده و بهمين دليل از حجم سنگين تردد وسائط نقليه سبك و سنگين برخوردار است و از جاده هاي پرخطر در حوادث راننده جاده اي محسوب مي شود.
شهرستان شهرضا در فاصله 80 كيلومتري جنوب اصفهان واقع است.
ت/6994/ 6022

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسيرهاي پرتردد شهرضا با دستور قضايي ايمن مي شود» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15241) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا