درخشش دختران دووميداني كار گلستان در رقابت هاي قهرماني جوانان كشور

مريم رضايي روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار كرد: اين رقابت ها روزهاي پنجشنبه و جمعه گذشته با حضور 27 تيم به ميزباني تهران برگزار شد و تيم گلستان با 30 امتياز ، موفق به كسب عنوان سوم اين مسابقات شد.
وي بيان كرد: در اين مسابقات تهمينه كشيري ورزشكار ماده پرتاب ديسك استان در ميان ديگر مدعيان نامدار كشور با پرتاب 32 متر و 31 سانتي متر اول شد و مدال قهرماني را به گردن آوريخت.
به گفته وي همچنين امينه كشيري كه سال گذشته در رقابت هاي نوجوانان آسيا به مقام سوم رسيده بود، امسال در ماده پرتاب چكش ركورد ايران را شكست و مدال قهرماني اين رقابت ها را كسب كرد.
رضايي ادامه داد: اين ورزشكار كردكويي كه از آينده داران اين رشته ورزشي است توانست با پرتاب 49 متر و 8 سانتي متر ركورد ملي اين ماده را كه پيش از اين 47 متر و 17 سانتي متر بود، ارتقاء دهد.
وي گفت: مهناز قرنجيك ديگر ورزشكار گلستان در اين رقابت ها در ماده دوي 800 متر سوم شد و در ماده دوي 5 هزار متر در جايگاه پنجم قرار گرفت.
نايب رئيس هيات دوميداني استان گلستان بيان كرد: همچنين فاطمه جعفري در ماده پرتاب نيزه دوم و در پرتاب ديسك عنوان چهارم را كسب كرد و مريم كرم در ماده پرش سه گام چهارم شد.
رضايي از اعزام تيم بانوان رده بزرگسالان استان به رقابت هاي آغاز فصل نيز در هفته جاري خبر داد.
اين رقابت ها 10 و 11 ارديبهشت به ميزباني استان فارس در شهر شيراز برگزار خواهد شد.
تيم استان گلستان در رقابت هاي فصل گذشته به مقام دوم اين مسابقات رسيد.
7331/1648

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخشش دختران دووميداني كار گلستان در رقابت هاي قهرماني جوانان كشور» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15242) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا