آقای باقریان؛ شما هم استعفا دهید!

آقای باقریان؛ شما هم استعفا دهید!

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - شکست سنگین و دردناک سپاهان در مقابل الاتحاد عربستان، سبب شد تا استیماچ در یک اقدام شجاعانه از سمت خود در سپاهان استعفا دهد.

روزنامه خبرورزشی / جواد خليفه سلطاني؛  حالا پس از اين استعفا اين سؤال مطرح است كه آيا با استعفاي استيماچ مشكلات عديده و جور واجور سپاهان حل مي‌شود و اين تيم با كسب نتايج خوب و ارائه بازي‌هاي قابل قبول، مابقي مسابقات خود در ليگ را با موفقيت سپري خواهد كرد؟

همان‌گونه كه بارها و بارها در همين روزنامه به عناوين مختلف يادآور شديم، مشكل سپاهان فني نيست، چرا كه اگر فني بود، بايد شرايط آن پس از استعفاي حسين فركي مربي اخلاق‌مدار اين تيم در اواسط دور رفت ليگ سر و سامان مي‌گرفت ولي علي‌رغم جدايي فركي مشكلات سپاهان نه‌تنها مرتفع نشد، بلكه روز به روز حادتر و گسترده‌تر هم شد. آقايان تصميم‌گير در سپاهان زماني كه مشاهده كردند مشكلات سپاهان زيادتر هم شده با توجه به فضاسازي‌هاي موجود، زمينه براي كنار گذاردن و يا كنار رفتن حسين كفعمي نايب‌رئيس هيأت‌مديره را مهيا كردند تا بلكه خودشان از گزند انتقادات رها شوند.

با جدايي كفعمي مشكلات سپاهان حادتر هم شد تا اينكه اين تيم در حساس‌ترين مسابقه در سطح آسيا در مقابل نماينده عربستان كه مردم ما به درستي نسبت به بازي در مقابل آنها حساس هستند، تن به يك شكست دردناك و قابل تعمق داد. شكستي كه سبب شد استيماچ استعفا دهد. به راستي آيا با رفتن استيماچ مشكلات سپاهان حل مي‌شود؟

آقايان مشكل سپاهان حسين فركي، استيماچ، كفعمي و يا بازيكن‌سالاري نيست. مشكل سپاهان مديريتي است، ضعف مديريت در سپاهان سبب شده تا شرايط اين تيم دستخوش اين مسائل شود. آقاي باقريان شما با حضور در سپاهان و مديريت اين باشگاه بزرگ موفق شديد با نام و برند شناخته شده سپاهان پس از يك دهه فراموشي و گمنامي دوباره در متن باشيد. لطف كنيد حالا كه دوباره مطرح شديد و سري بين سرها درآورديد، شجاعانه از سمت خود استعفا دهيد تا مشكلات سپاهان هم فزوني نگردد.

سپاهان


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آقای باقریان؛ شما هم استعفا دهید!» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15265) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی