چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان همدان

دبیر ستاد اجرایی انتخابات هلال احمر استان همدان از اجرای مانور دور میزی هلال احمر استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان همدانگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ سیلوانا صلح میرزایی با اشاره به اینکه این مانور هر 4 سال یکبار در سطح کشور برگزار می شود گفت: چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر 24 اردیبهشت امسال در تمام شعبه های هلال احمر استان همدان برگزار می شود.


وی افزود: طبق جدول زمانی مشخص و به دنبال اطلاع رسانی عمومی از بیش از 5هزار و3900 داوطلب فعال شامل 2هزار و778عضو بالای 29 سال و 2 هزارو526 نفرزیر 29 سال ،27 نفربازرسی و104 نفر نیز نامزد شورای اجرایی شهرستان ها شده اند .

صلح میرزایی اظهار داشت: از این تعداد در هر شعبه یک نفر بازرس و4 نفربه عنوان عضوشورای اجرایی انتخاب خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه حضور عده ای از نمایندگان دوره های قبل و فعلی مجلس شورای اسلامی در بین نامزدها ازنکات بارز وقابل توجه این دوره محسوب می شود ادامه داد: حمایت نهادهای تاثیر گذار همچون مجلس، پشتوانه ارزشمندی برای جمعیت هلال احمر خواهد بود.

دبیر ستاد اجرایی انتخابات هلال احمر خاطرنشان کرد: از بین 131 نامزد معرفی شده 15 نفر دارای مدرک دکترا،20 نفر کارشناسی ارشدو96 نفر در مقطع کارشناسی هستند که 20 درصد آنها نیز خانم و80 درصد به آقایان اختصاص دارد.

انتهای پیام/برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهارمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان همدان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15267) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران