گزارش طرح "گشت امنیت اخلاقی" به هیئت دولت ارائه شد

سخنگوی وزارت کشور از ارائه گزارش طرح "گشت امنیت اخلاقی" از سوی این وزارتخانه به به هیئت دولت خبر داد.

/////////حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در گفتگو با خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد اظهارات ملاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مبنی بر اینکه گزارش وزارت کشور در مورد ابعاد طرح "گشت نامحسوس اخلاقی ناجا" روز یکشنبه به هیئت دولت ارائه خواهد شد، اظهار داشت: ما در وزارت کشور گزارشی از روند طرح گشت نامحسوس اخلاقی تهیه و روز جمعه "4اردیبهشت" آن را به دفتر معاون اول تحویل دادیم.
 
وی در این مورد که گفته شده این طرح بدون در نظر گرفتن نظر وزارت کشور تدوین شده است، اظهار داشت: ما برحسب دستوری که ریاست جمهور مبنی بر پیگیری این طرح دادند، گزارشی را در مورد چگونگی این مهم و زوایا و مواد قانونی از نیروی انتظامی دریافت کردیم.
 
امیری در پایان تصریح کرد: براساس این گزارش و همچنین نظرات وزارت کشور، روز گذشته گزارشی در مورد این طرح از سوی وزارت کشور  به هیئت دولت ارائه شد.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گزارش طرح "گشت امنیت اخلاقی" به هیئت دولت ارائه شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15271) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران