اختصاص بن های ٣٠ درصد تخفیف خرید کتاب به ادارات ، انجمن ها و مراکز فرهنگی هنری و آموزشی استان

استان‌ها > البرز - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: ادارات ، دستگاه‌ها، انجمن‌ها و مراکز هنری، فرهنگی آموزشی استان نیز می‌توانند با مراجعه به اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز درخواست خود را نسبت به دریافت بن تخفیف ٣٠ درصد خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ارائه دهند.

به گزارش خبر آنلاین البرز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،سید موسی حسینی کاشانی با اعلام این خبر افزود: این اداره کل درخواست این مجموعه‌ها را به معاونت فرهنگی وزرات ارشاد ارائه می‌دهد و پس از تایید این درخواست برای هریک از دستگاه های مذکور بن خرید کتاب با تخفیف ٣٠ درصد در نظر گرفته می شود .
وی ادامه داد: تا کنون محدودیتی برای مبلغ خرید کتاب توسط ادارات و دستگاه‌های مختلف ابلاغ نشده و هر اداره می‌تواند با پرداخت ٧٠ درصد از مجموع مبلغی که می‌خواهد بن دریافت کند از تخفیف ٣٠ درصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بهره مند شود .
این مسئول گفت: این اقدام وزرات ارشاد در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین افزایش انگیزه خرید کتاب در مردم انجام می گیرد .
گفتنی است نمایشگاه بین المللی کتب تهران از ١٥ الی ٢٥ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود و درخواست دهندگان می توانند تا دو روز قبل از آغاز نمایشگاه معرفی نامه و درخواست خود را ارائه دهند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص بن های ٣٠ درصد تخفیف خرید کتاب به ادارات ، انجمن ها و مراکز فرهنگی هنری و آموزشی استان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15278) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین