نظامیانی که فساد مالی دارند برکنار می‌شوند/ فهرست اموالم را منتشر می‌کنم

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس،در اسلام‌آباد، «راحیل شریف» فرمانده ارتش پاکستان اعلام کرد: ظرف چند روز آینده مردم را از دارایی خود آگاه می‌کند و در مبارزه با فساد مالی جدی است.

وی افزود: در مراحل بعدی افسران عالی رتبه ارتش پاکستان مردم را از دارایی خود آگاه می‌کنند.

روزنامه دیلی پاکستان به نقل از منابع آگاه نوشت: فرمانده ارتش پاکستان در کنفرانس ویژه نظامی اعلام کرد مردم را از دارایی واقعی خود آگاه می‌کند و دستور داد تمام ژنرال‌ها و مقامات عالی رتبه نظامی هم همین کار را انجام دهند.

وی در ادامه این کنفرانس ویژه دستور داد تمام مقامات عالی رتبه نظامی که در فساد مالی دست دارند برکنار شوند.

فرمانده ارتش پاکستان تا کنون 11 افسر ارشد از جمله یک سرلشکر و یک سپهبد را به اتهام فساد مالی برکنار کرده و منابع موثق می‌گویند که برکناری افسران ارشد ارتش پاکستان تایید شده است.

بر اساس گزارش‌ها، افسران برکنار شده شامل سپهبد«عبیدالله ختک» و «اعجاز شاهد» سرلشکر ارتش پاکستان هستند.

این افسران ارتش پاکستان در نیروی مرزی این کشور در ایالت بلوچستان خدمت می‌کرده‌اند که به سبب فساد مالی و مشارکت در قاچاق برکنار شدند.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظامیانی که فساد مالی دارند برکنار می‌شوند/ فهرست اموالم را منتشر می‌کنم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( قدس آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15308) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : قدس آنلاین