دو میلیون و 114 هزار هکتار اراضی ملی در استان مرکزی وجود دارد

استان‌ها > مرکزی - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی با بیان اینکه دو میلیون و 114 هزار هکتار اراضی ملی و موات در این استان وجود دارد، گفت: تاکنون برای یک میلیون و 955 هزار هکتار شامل 94 درصد این اراضی سند مالکیت گرفته شده است.

يوسف يوسفي، مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان مركزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین، اظهار کرد: شهرستان ساوه با صدور سند براي 15 هزار و 979 هكتار، زرنديه 9 هزار و 910 هكتار، خمين يك هزار و 732 و آشتيان با يك هزار و 462 هكتار به ترتيب بيشترين ميزان اخذ سند را در سال گذشته به خود اختصاص داده است.
به گزارش خبرآنلاین مدير كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان مركزي ادامه داد: در صورت تامين اعتبار و همكاري ادارات ثبت اسناد و املاك استان تا پايان سال جاري براي 70 هزار هكتار از اراضي ملي دیگر نیز سند صادر شود.
وی با بیان اینکه دو ميليون و 114 هزار هكتار اراضي ملي و موات در اين استان وجود دارد، افزود: تاكنون براي يك ميليون و 955 هزار هكتار شامل 94 درصد اين اراضي سند مالكيت گرفته شده است.
يوسفي، هدف از تفكيك اراضي و سند دار كردن اراضي استان را مديريت و تثبيت حاكميت دولت بر اراضي، استفاده بهينه از منابع آب، خاك و مشخص شدن مرز بين مستثنيات مردم و اراضي ملي ومنابع طبيعي عنوان كرد.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو میلیون و 114 هزار هکتار اراضی ملی در استان مرکزی وجود دارد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15366) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین