گلایه مردم از گران بودن مسافربرهای شخصی فرودگاه/ سرویس دهی متروی فرودگاه مهرآباد تمام وقت شد

جامعه > مشکلات مردم - برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه داشتند چرا سرویس دهی در متروی فرودگاه مهرآباد تمام وقت نیست و در ساعاتی که مترو کار نمی کند، مسافربرهای شخصی کرایه های کلان از مسافران دریافت می کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، افتتاح متروی فرودگاه مهرآباد، سرویس دهی مناسب و سریعی برای مسافرانی است که قصد دارند از خدمات فرودگاهی استفاده کنند. ولی برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم گلایه می کنند در ساعاتی که این مترو کار نمی کند، مشکلات مردم دوچندان می شود و مسافربرهای شخصی هر چه خواستند، کرایه می گیرند.

در این باره مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه توضیح داد: خط مترو فرودگاه مهرآباد از امروز به صورت تمام وقت خدمات ارائه می‌کند.
محسن نایبی در خصوص نحوه فعالیت خط فرودگاه مهرآباد به عنوان متفاوت‌ترین مسیر ریلی و تونلی درون شهری پایتخت گفت: خط فرودگاه مهرآباد از صبح امروز همانند سایر خطوط مترو تهران فعالیت می‌کند و مسافران می‌توانند از طریق ایستگاه بیمه در خط ۴ مترو به فرودگاه مهرآباد دسترسی داشته باشند.
او گفت: زمان فعالیت خط فرودگاه مهرآباد مترو تهران ساعت 5 و 30 دقيقه تا 22 و 30 است و هر ۱۵ دقیقه یک قطار حرکت می‌کند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تاکید کرد که به همت شهرداری تهران، فرودگاه مهرآباد به عنوان نخستین فرودگاه کشور به شبکه ریلی متصل شده و با ظرفیت ۷۰ هزار جا به ‌جایی در روز بخش قابل توجهی از رفت و آمد‌ها به فرودگاه مهرآباد که عموماَ با استفاده از وسایل نقلیه شخصی صورت می‌گیرد را تحت پوشش قرار می‌دهد.
نایبی با اشاره به اینکه این خط دسترسی راحت به ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد را برای مسافران فراهم کرده، گفت: خط فرودگاه مهر آباد شامل چهار ایستگاه بیمه، شماره یک فرودگاه، شماره دو فرودگاه و شماره سه فرودگاه است که این ایستگاه‌ها مقابل ترمینال‌های شماره ۲، شماره ۴ و شماره ۶ فرودگاه واقع شده‌اند.

23231


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گلایه مردم از گران بودن مسافربرهای شخصی فرودگاه/ سرویس دهی متروی فرودگاه مهرآباد تمام وقت شد» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15443) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین