برگزاري جشنواره عكس سلفي همزمان با روز كارگر

به گزارش ايرنا از سازمان تامين اجتماعي، اين مسابقه با هدف ارج نهادن به زحمات و تلاش هاي كارگران در بخش هاي مختلف صنعتي، كشاورزي، خدماتي و توليدي و نقش بي بديل آنان در تعالي و رشد فرزندان و شكوفايي اقتصاد كشور براي تمامي فرزندان كارگر برگزار مي شود.
اين جشنواره سلفي عكس با شعار «من به پدر يا مادر كارگرم افتخار مي كنم» براي تمامي اقشار جامعه در سطوح مختلف سني و تحصيلي است كه پدر يا مادر آنها به عنوان كارگر فعاليت مي كنند.
در فراخواني كه در اين رابطه منتشر شده، منظور از كارگر را تمامي كارگران(زن و مرد) شاغل در واحدهاي صنعتي، توليدي و صنفي، رانندگان، قاليبافان، صيادان، كارگران ساختماني، رفتگران، نيروهاي خدماتي شركت ها و سازمان ها كار مي كنند تعريف كرده است.
هر عكاس مي تواند سه قطعه عكس شماره گذاري شده را به همراه فايل «ورد» - word - از اطلاعات شخصي شامل نام و نام خانوادگي، شماره تلفن و موبايل، نشاني پستي، پست الكترونيك و ذكر موقعيت مكاني عكس، نوع و مدل گوشي را به نشاني پست الكترونيك photo@tamin.ir ارسال كند.
عكس ها بايد در محل كار و يا داراي نشانه هايي از كار مانند لباس كار و ابزار كار باشند.
در اين فراخوان، آخرين مهلت ارسال آثار، 10 خرداد ماه تعيين شده و اعلام نتايج و اهداي جوايز، تير ماه همزمان با هفته تامين اجتماعي خواهد بود.
براي عكس اول، لوح تقدير، تنديس جشنواره و سه سكه تمام بهار آزادي، عكس دوم، لوح تقدير و دو سكه تمام بهار آزادي، عكس سوم، لوح تقدير و يك سكه تمام بهار آزادي و براي عكس هاي راه يافته به بخش مسابقه نيز 200 هزار تومان كارت اعتباري اهدا خواهد شد.
هفته كار از 11 ارديبهشت ماه آغاز و هفته تامين اجتماعي از 25 تير ماه به مدت يك هفته برگزار مي شود.
اجتمام ** 7268 ** 1071

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاري جشنواره عكس سلفي همزمان با روز كارگر» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-1545) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا