تامین برق مطمئن و پایدار مشترکین و متقاضیان اولویت کاری شرکت برق منطقه ای سمنان

استان‌ها > سمنان - تامین برق مطمئن وپایدار مشترکین و متقاضیان الویت کاری شرکت برق منطقه ای سمنان است

مهندس سید علی اکبرصباغ رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سمنان در جمع کارکنان معاونت بهره برداری و حراست و امور محرمانه این شرکت با بیان این مطلب گفت : ما در سال گذشته با همت و تلاش کارکنان و متخصصین صنعت برق و شرکت برق منطقه ای سمنان و همکاری و همراهی مردم و مشترکین و حمایت مسئولین ارشد استان و صنعت برق کشور موفق به تامین برق مطمئن و پایدار به ویژه در فصل تابستان سال گذشته شدیم .
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان با قدر دانی از تلاش تمامی کارکنان این شرکت به ویژه اپراتورها و سایر متخصصین بهره برداری و تعمیرات و نگهداری تاسیسات که در گرما و سرما با تمام توان در مسیر خدمت به مردم گام بر می دارند گفت : باید سعی کنیم در ادامه مسیر گذشته ،برای ارائه خدمت بهتر به مردم گام برداشته و مشترکین با آرامش و اطمینان از این انرژی مفید که با زحمات فرزندان و برادران و خواهران خود ، به مراکز مصرف می رسد استفاده کرده و به توسعه اقتصادی منطقه و کشور کمک کنیم.
مهندس حمیدرضا ترحمی عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری شرکت نیز در این دیدارها که در سطح استان به انجام رسید،گزارشی از خدمات انجام شده در بخش بهره برداری و تعمیر و نگهداری تاسیسات انتقال و فوق توزیع در سطح استان ارائه کرد و افزود : معاونت بهره برداری شرکت با همکاری سایر واحدها تمام تلاش خود را برای تامین برق و عبور از پیک بار سال 95بکار خواهد بست.


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تامین برق مطمئن و پایدار مشترکین و متقاضیان اولویت کاری شرکت برق منطقه ای سمنان» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15450) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین