پیشنهاد عطریانفر برای نمایشگاه کتاب تهران

خانه | سیاسی مرکزاسناد انقلاب اسلامی منبع:

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در مورد کتاب‌های پیشنهادی خود به مخاطبان گفت: به نظر من خاطرات حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و خاطرات آیت‌الله مومن خوب است و باید مورد مطالعه قرار بگیرد؛ زیرا در این خاطرات خود شخص روایتگر در متن وقایع حضور دارد و یک تصویر منطقی را از گذشته روایت می‌کند.

پیشنهاد عطریانفر برای نمایشگاه کتاب تهران
به گزارش افکارنیوز،

محمد عطریانفر در مورد پیشنهادات خود برای  بیست‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب به تفکیک سرفصل‌های منشورات مرکز اسناد پرداخت و گفت: مجموعه انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی که در حدود هزار عنوان کتاب دارد در چهار سرفصل قابل تفکیک است: بخش اول مربوط به خاطرات شفاهی چهره‌های شاخص انقلاب اسلامی است. گروه دوم شامل کتاب‌هایی است که حوادث تاریخی معطوف به انقلاب را بررسی و تحلیل می‌کنند. سرفصل سوم را کتاب‌هایی تشکیل می‌دهند که بیشتر معطوف به پس از انقلاب هستند و حوادث و تحولات و رخدادهای بعد از انقلاب را بررسی می‌کنند؛ و نهایتا سرفصل چهارم که از آن می‌توان تحت عنوان متفرقات نام برد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با تاکید بر اهمیت سرفصل خاطرات، در مورد کتاب‌های پیشنهادی خود به مخاطبان گفت: به نظر من خاطرات حجت‌الاسلام ناطق‌نوری و خاطرات آیت‌الله مومن خوب است و باید مورد مطالعه قرار بگیرد؛ زیرا در این خاطرات خود شخص روایتگر در متن وقایع حضور دارد و یک تصویر منطقی را از گذشته روایت می‌کند.

کلمات کلیدی:

عطریانفر حزب كارگزاران سازندگی خاطرات حجت‌الاسلام ناطق‌نوری


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشنهاد عطریانفر برای نمایشگاه کتاب تهران» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( افکار نیوز ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15479) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : افکار نیوز