پورعلی‌گنجی: صورت و گوش‌هایم را پر از خامه کردند

مرگ اولادي، تولدم را براي من بي‌معنا كرد

پورعلی‌گنجی: صورت و گوش‌هایم را پر از خامه کردند

شنبه 4 اردیبهشت 1395 0

فوتبال ایران - مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع ایرانی تیم السد قطر از فوت مهرداد اولادی بسیار ناراحت است و در این شرایط با ما از شرایط تیم باشگاهی‌اش حرف می‌زند.

روزنامه خبرورزشی / ناصر قراگزلو؛ پورعلي‌گنجي كه باشگاه السد براي او جشن تولد گرفت از جشن تولد 24 سالگي‌اش گفت.

* از عكسي كه در كنار ژاوي انداختي بگو؟
جشن تولد من هم مثل بقيه جشن تولدهايي بود كه هر باشگاهي براي بازيكن خودش مي‌گيرد. در اين رابطه كيك تولدي گرفته شده بود و پس از گرفتن مراسمي كوچك همه بازيكنان و آقاي ژاوي به من تبريك گفتند البته كيك هم به سر و صورتم ماليدند. من هم براي همه بازيكنان و همه مردم كشورم آرزوي سلامتي كردم تا همه در صحت و سلامت كامل باشند.

* در جشن تولدت خيلي شاد به نظر نمي‌رسيدي؟
در روزي كه برايم تولد گرفته شده بود من واقعاً ناراحت بودم چون يكي از بهترين هم‌استاني‌هاي خوبم يعني مهرداد اولادي را از دست داده بودم. متأسفانه تا هستيم قدر هم را نمي‌دانيم و پس از مرگ تازه مي‌فهميم چه عزيزاني را از دست داده‌ايم. مهرداد اولادي واقعاً زحمت زيادي كشيد تا تبديل به مهرداد اولادي شد. همه مردم ايران او را مي‌شناختند؛ جواني كه واقعاً در فوتبالش زحمات زيادي كشيد. جوان از دست دادن واقعاً سخت است و اميدوارم بعد از مرگ بسيار تلخ اولادي، خداوند به خانواده او صبر بدهد. تمام اين مسائل هم باعث شد تولدم براي من هم هيچ معنايي نداشته باشد.

* ژاوي به سر و صورتت كيك نماليد؟
شخصيت ژاوي به گونه‌اي است كه به او اجازه نمي‌دهد دست به بعضي كارها بزند اما همبازيانم نظير عبدالكريم، پدرو، نظير و چند بازيكن ديگر خامه‌هاي كيك بزرگ را به صورتم كوبيدند به گونه‌اي كه صورت، چشم و حتي گوش‌هايم پر از خامه شده بود به همين دليل من ديگر نتوانستم اتفاقات را ببينم كه چه كاري دارند با من انجام مي‌دهند!

* السد در ليگ شانس حضور در ليگ قهرمانان آسيا را از دست داد؟
متأسفانه ما در ليگ سوم شديم و نتوانستيم جام و سهميه بگيريم اما از آنجا كه دو جام ديگر براي ما باقي مانده خيلي اميدواريم از طريق آنها صاحب سهميه شويم به همين دليل در دو جام باقي مانده نهايت تلاش خودمان را انجام مي‌دهيم تا موفقيت‌هاي زيادي را كسب كنيم.

* وضعيت تو در السد چگونه خواهد شد؟ در السد مي‌ماني يا جدا مي‌شوي؟
من با السد قرارداد دو ساله دارم اما در قراردادم متممي گذاشتيم كه اگر پيشنهاد خوب اروپايي برسد با پرداخت مبلغي به اروپا بروم و بايد ببينم در ادامه چه پيش مي‌آيد. اگر شرايطي فراهم شود حتماً به اروپا خواهم رفت اما همين طوري كه نمي‌توانم به اروپا برگردم تا خدايي ناكرده با اشتباه برگردم به سر خانه اولم!

* دربي پايتخت را تماشا كردي، دوست نداشتي در دربي بودي، خانواده‌ات پرسپوليسي‌اند يا استقلالي؟
دربي 82، واقعاً بازي خيلي قشنگي شد. در اين بين پرسپوليس از موقعيت‌هايش بهتر استفاده كرد و به پيروزي پرگل رسيد. قدر مسلم آرزوي هر بازيكن ايراني است كه در دربي باشد تا با عملكرد خوبش محبوب مردم شود اما در مورد خانواده‌ام باور كنيد تاكنون از آنها نپرسيده‌ام طرفدار چه تيمي هستند و من هم براي هر دو تيم احترام زيادي قائل هستم.

* چرا عدد 2 و 4 را نشان دادي، به نظر پرسپوليسي هستي كه اين شماره را نشان دادي؟
من براي پرسپوليس و استقلال احترام زيادي قائل هستم ولي هدفم از نشان دادن 2 و 4، سن خودم بود چون 24 ساله شدم همان طور كه فصل قبل هم 2 و 3 را نشان داده بودم چون وارد سن 23 سالگي شده بودم.

* كروش هم دوست دارد تو و بقيه بازيكنان جوان به اروپا برويد. اين موضوع تو را به رفتن به اروپا ترغيب نمي‌كند؟
در مورد كروش هرچه بگويم، كم حرف زده‌ام. كروش فقط مصلحت بازيكنان را مي‌خواهد و اميدوارم با كمك سرمربي بزرگ‌مان كار را به بهترين شكل جلو ببريم تا جواب مردم پرتعصب فوتبال كشورمان را با عملكرد خوب‌مان بدهيم.

مرتضی پورعلی گنجی


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پورعلی‌گنجی: صورت و گوش‌هایم را پر از خامه کردند» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر ورزشی ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15525) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر ورزشی