میلاد سالم: برای بازی در تیم ملی نیاز به زمان دارم

فوتبالیست نام آشنای افغان عضو باشگاه هولشتاین کیل، پس از سپری کردن مصدومیت بلند مدتش، آماده حضور در میادین است.

میلاد سالم: برای بازی در تیم ملی نیاز به زمان دارمبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، فوتبالیست نام آشنای افغان مقیم آلمان و عضو باشگاه هولشتاین کیل، پس از سپری کردن مصدومیت بلند مدتش، آماده حضور در میادین است اما او میگوید برای بازی در تیم ملی فوتبال افغانستان نیاز به زمان دارد.

سالم بیشتر از یک سال پیش از ناحیه ران پا در جریان تمرینات تیم جدیدش، دچار مصدومیت شد و بازی های ملی و باشگاهی را از دست داد.

او که پس از یک سال و اندی مداوا زیر نظر پزشکان معالج تیم باشگاهی اش خود را به معرض آماده گی رسانده است در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ۹۰ گفت: برای تیم ملی فوتبال افغانستان بازی خواهم کرد اما برای بازگشت به میادین نیاز به فرصت بیشتر دارم.

این بازیکن در حالی از بند مصدومیت رهایی یافته که تا کنون نام وی در ترکیب تیم باشگاهی اش، هولشتاین کیل قرار نگرفته است.

با توجه به این که مسابقات مرحله سوم مقدماتی جام ملت های آسیا در ماه مارج ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد، انتظار میرود سالم در صورت موافقت پیتر شگرت میتواند سرانجام برای تیم ملی فوتبال افغانستان به میدان برود.

انتهای پیام/


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «میلاد سالم: برای بازی در تیم ملی نیاز به زمان دارم» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( باشگاه خبرنگاران ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15531) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : باشگاه خبرنگاران