منصوریان: سپاهان شیری است که یال و کوپالش آسیب دیده

ورزش > لیگ برتر - علیرضا منصوریان گفت: سپاهان متحول شده ولی ما باید برای سه امتیاز بجنگیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان گفت: «با تیمی بازی داریم که از سال 81 همیشه در کورس قهرمانی بوده. سپاهان هر سه چهار سال یک بار در لیگ افت می کند و امسال هم دوران افتش است. ولی آن ها همیشه در کورس قهرمانی لیگ برتر یا جام حذفی بوده اند و ما به این تیم احترام می گذاریم. سپاهان را مثل شیری می بینم که یال و کوپال آن آسیب دیده. بازی فردا سخت است. نیمکت سپاهان متحول شده اما ما باید برای سه امتیاز بجنگیم.»
منصوریان ادامه داد: «ما تماشاگر نداریم ولی بازی های سه هفته آخر به ما شانس قهرمانی می دهد.ما به قهرمانی و کسب سهمیه فکر می کنیم. ولی اگر صحبتی از قهرمانی داشته باشیم رویایی فکر کرده ایم و در آن منطق نمی بینم. همه چیز به بازی فردا بستگی دارد.»
منصوریان درباره درگذشت مهرداد اولادی هم گفت: «چند وقت قبل در اهواز اولادی را دیدم. ما یک جوان 30 ساله را از دست دادیم در حالی که می توانستیم به او کمک کنیم. وقتی می دانیم جوانی با این مشکلات مواجه است نباید اجازه بدهیم در چنین فضای روحی قرار بگیرد. وقتی اولادی فوت کرد دیدم که مردم موبایل به دست به سمت بیمارستان می روند. آن ها منتظر بودند که افرادی مثل علی کریمی و علی دایی به بیمارستان بیایند و عکس یادگاری بگیرند. این فرهنگ باید درست شود.»
43 43


برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «منصوریان: سپاهان شیری است که یال و کوپالش آسیب دیده» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( خبر آنلاین ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15556) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : خبر آنلاین