آسمان گيلان در نخستين روزهاي هفته جاري، صاف همراه با افزايش نسبي دماست

مازيار غلامي عصر شنبه در گفت وگو با ايرنا بيان كرد: نقشه هاي هواشناسي نشان دهنده استقرار توده هواي پرفشار در منطقه است كه بر اين اساس، در بعضي نقاط ابرناكي، مه و احتمال بارش خفيف و پراكنده مورد انتظار است.
وي ادامه داد: از فردا (يكشنبه) با نفوذ تدريجي سامانه كم فشار، شرايط براي شكل گيري جريانات جنوبي، افزايش دما و وزش باد گرم (گاهي شديد) در استان مهياست.
سرپرست اداره پيش بيني و هشدار اداره كل هواشناسي گيلان آسمان امروز استان را كمي ابري تا نيمه ابري، گاهي افزايش ابر، احتمال بارش خفيف و پراكنده عنوان و براي فردا نيز آسمان را صاف تا قسمتي ابري، گاهي افزايش ابر، افزايش نسبي دما پيش بيني كرد.
وي افزود: بيشينه دماي گيلان در شبانه روز گذشته با 31 درجه سلسيوس مربوط به منجيل و كمينه دما با صفر درجه مربوط به ديلمان بوده است.
غلامي بيشينه و كمينه دماي شهر رشت در شبانه روز گذشته را نيز به ترتيب 16 و 11 درجه سلسيوس ذكر كرد.
وي بيشينه دماي امروز گيلان را با 19 درجه سلسيوس مربوط به شهرهاي منجيل و رودبار و كمينه دماي فردا را با هفت درجه سلسيوس مربوط به ماسوله، ديلمان، جيرنده و ارتفاعات جنوب غربي و جنوب شرقي استان پيش بيني كرد.
7294/2007

انتهای پیام /*

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آسمان گيلان در نخستين روزهاي هفته جاري، صاف همراه با افزايش نسبي دماست» اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری:
منبع این خبر سایت ( ایرنا ) است و پورتال سیحو در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد (sh-15591) را همراه با ذکر موضوع به شماره 50002030405034 پیامک فرمایید
منبع : ایرنا